Wybór agenta przy pomocy jednego kliknięcia.
Doradca Ubezpieczeniowy z zachodniopomorskiego.

Nasze stowarzyszenie zrzesza wyłącznie sprawdzonych i wykwalifikowanych doradców ubezpieczeniowych. Sprawdź, który z nich pomoże Ci wybrać ubezpieczenie w województwie zachodniopomorskim. Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:19.Latarnia_morska.Ko%C5%82obrzeg.jpg

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie zachodniopomorskim

Zdecyduj się na audyt ubezpieczeniowy. Sprawdź polisy, które już posiadasz.

Doradcy ubezpieczeniowi nie są potrzebni, tylko i wyłącznie, gdy chcesz zakupić polisę. Warto raz na jakiś czas przekonać się, czy obecne umowy w dalszym ciągu spełniają oczekiwania. Przegląd warunków oraz produktów ubezpieczeniowych zleć doradcy należącego do PSRDU.

Wynik analizy, która zostanie przeprowadzona, może zaskoczyć. Często mamy do czynienia z polisami, które trwają latami, jednak ich warunki pozostały takie same. Należy pamiętać, że świat wokół nas zmienia się, a wraz z nim zagrożenia, które na nas czyhają. W łatwy sposób można poprawić warunki polisy, a także obniżyć jej koszty.

Każdy, kto posiada ubezpieczenie raz na jakiś czas, powinien przeprowadzić audyt. Szczególnie jeśli umowa została podpisana kilka lat temu. W tym czasie może się zdarzyć nam już zapomnieć o warunkach umowy oraz jej zawartości.

Nowy plan to nowe możliwości. Nie płać więcej, niż jest warte Twoje ubezpieczenie. Tylko długoterminowa współpraca z rekomendowany agentem ubezpieczeniowym z województwa zachodniopomorskiego daje gwarancję, że zakres umów oraz ich cena jest adekwatna do standardów rynkowych.

Jak przekonać i zachęcić innych do ubezpieczania się?

Dojrzałość, która sprawia, że zaczynamy myśleć o przyszłości, przychodzi później niż rodzice, oczekują od swoich dzieci. Można założyć, że pierwsze poważne myśli na temat bezpiecznego życia pojawiają się w okresie, gdy podejmujemy decyzję długoterminową.

Co zmienia nasze zdanie i światopogląd? W pierwszej kolejności założenie rodziny i posiadanie dzieci. W tym momencie odpowiadamy nie tylko za siebie, ale również za innych. Poczucie odpowiedzialności przychodzi z nagła i dopiero wtedy zaczynamy się interesować ubezpieczeniami.

Innym czynnikiem wywołującym poczucie obowiązku i odpowiedzialności jest wejście w rynek pracy. Chęć zwiększenia zarobków i strach przed ich utratą kierują nasze myśli w stronę ochrony naszego majątku.

Czy da się zatem przyspieszyć ten proces? Doradcy z PSRDU zgodnie uważają, że wczesna edukacja, może rozwiązać problem. Nie musisz przeznaczać kwoty, która Cię w chwili obecnej przerasta. Z czasem powiększysz swoją polisę, jednak od czegoś trzeba zacząć. Spotkaj się z agentem PSRDU, a wspólnie znajdziecie odpowiednią polisę.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym.

Czy można połączyć ochronę z inwestycją? Oczywiście, że tak. Ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym to jedno z rozwiązań, które proponują zachodniopomorscy rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi.

Polega ona na inwestowaniu przez towarzystwo składki w ubezpieczeniowym funduszu kapitałowym. Pomnażając środki, towarzystwo gwarantuje, że zgromadzona w funduszu suma składek zostanie wypłacona w formie renty lub jednorazowego świadczenia. Połącz bezpieczeństwo z projektem inwestycyjnym.

Najlepsze ubezpieczenia w województwie zachodniopomorskim.

Zachodniopomorscy rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi czekają na kontakt z Tobą. Tylko czołowi agenci należą do stowarzyszenia PSRDU. Warto to wiedzieć, ponieważ dzięki temu mamy pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Najlepsze ubezpieczenia to te, które spełniają indywidualne potrzeby Klientów. Specjaliści w Twoim województwie pomogą Ci zrozumieć, w jaki sposób zabezpieczyć przyszłość. Przekonaj się sam. Umów się na spotkanie z jednym z agentów ubezpieczeniowych, aby zobaczyć, co możesz dzięki temu zyskać.

Członkowie MDRT, czyli elita świata ubezpieczeń.

Million Dollar Round Table to prestiżowe, elitarne i najbardziej cenione stowarzyszenie międzynarodowe w świecie ubezpieczeń. Zrzesza wyłącznie najlepszych doradców ubezpieczeniowych. Członkostwo w MDRT to najwyższe możliwe wyróżnienie dla agenta.

Członkostwo uzyskuje się na jeden rok. Jest to arcytrudne zadanie ze względu na wymagania, jakie trzeba spełnić. Rok w rok przed kandydatami stawiane są wyzwania, w których mogą się sprawdzić. Wyłącznie najlepsi uzyskują ten tytuł. Wśród rekomendowanych doradców ubezpieczeniowych, znajdziesz tych utytułowanych członków.

Kiedy jest najwyższa stopa zwrotu? Kiedy wykupujesz ubezpieczenie na dzień przed zdarzeniem.

Tylko jak właściwie przewidzisz, kiedy stanie się to, przed czym próbujesz się uchronić? Nie planujesz chorować i do tej pory nie miałeś wypadku, dlaczego więc masz wydawać pieniądze na coś, czego nie potrzebujesz?

Prawda jest taka, że polisa potrzebna jest wtedy, kiedy wydarzy się nieszczęście. Tylko gdy coś się stanie, wtedy nie da się już tego ubezpieczyć. Polisa musi być wcześniej. Zamiast przewidywać, porozmawiaj z rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym, który na pewno znajdzie rozwiązanie dla Ciebie.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie zachodniopomorskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski