W pogoni za agentem ubezpieczeniowym?
Jesteś już blisko! Doradca Ubezpieczeniowy Wielkopolskie

Nasze stowarzyszenie ułatwi Ci drogę do agenta ubezpieczeniowego. Dzięki bezpłatnej wyszukiwarce odnajdziesz rekomendowanych członków PSRDU w województwie wielkopolskim. Współpracujemy z agentami z całego kraju, którzy zostali sprawdzeni, aby upewnić się, że spełnią Twoje potrzeby. Spróbuj już dziś!

Nasi Partnerzy:

źródło: https://www.polska.travel/pl/glowne-miasta/poznan

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie wielkopolskim

O poziomie doradców ubezpieczeniowych PSRDU świadczy członkostwo w MDRT.

Million Dollar Round Table to stowarzyszenie o wieloletniej tradycji. Niewielu agentów ubezpieczeniowych może pochwalić się członkostwem. Ci, którym udało się uzyskać miejsce w tej legendarnej organizacji, należą do elity.

Rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi rok w rok stawiają sobie za cel, przynależeć do MDRT. Jest to milowy krok dla każdego agenta. Nie ma w świecie ubezpieczeń większego wyróżnienia niż udział w corocznym zjeździe w USA. Każdy doradca ubezpieczeniowy swoje członkostwo będzie prezentować z dumą.

Rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi w PSRDU mieli zaszczyt niejednokrotnie zdobyć tytuł członka MDRT. Świadczy to o ich wiedzy i kompetencji w zakresie ubezpieczeń. Dlatego szukając najlepszych, wiemy, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Szukając doradcy ubezpieczeniowego w województwie wielkopolskim, trafisz wyłącznie na ścisłą czołówkę. Dzięki temu masz pewność, że Twoja firma, rodzina czy majątek mają najlepszą możliwą ochronę. Otaczaj się wyłącznie agentami PSRDU, a zyskasz bezpieczeństwo, którego nie zagwarantuje Ci nikt inny.

Wizerunek towarzystw ubezpieczeniowych wpływa na wizerunek doradców ubezpieczeniowych w Wielkopolsce.

Agent ubezpieczeniowy nie musi pracować wyłącznie dla jednego towarzystwa ubezpieczeniowego. Warto o tym wiedzieć, ponieważ zdarza nam się klasyfikować doradców wyłącznie za pośrednictwem wizerunku towarzystwa ubezpieczeniowego.

Pan pracuje dla PZU? To ja nic od pana nie kupię! Tak może oczywiście się zdarzyć. Dlatego coraz większa ilość agentów, nie chce ograniczać się wyłącznie do pracy w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym. Chcą poszerzać własne oferty i budować markę osobistą, a część z nich decyduje się na zostanie Multiagentem.

Multiagent to osoba, która swoją ofertę buduję, współpracując z kilkoma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Daje to możliwość porównania cen, rozwiązań, czy zakresu tego samego ubezpieczenia w kilku miejscach. Jest to zabieg, który przypadł do gustu szczególnie Klientom.

Dzięki temu Klienci nie zwracają uwagę na wizerunek towarzystwa tylko na samego doradcę ubezpieczeniowego. Czy jest biegły w tym co robi, w jaki sposób przekazuje nam informacje i jak dobrze zna oferty kilku towarzystw ubezpieczeniowych? Dzięki temu buduje nić zaufania, a my otrzymujemy indywidualny produkt jak na życzenie.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Czy polisy ubezpieczeniowe są zbyt drogie?

Ludzie często uważają, że nie stać ich na ubezpieczenie. Walczą o przetrwanie na co dzień, a produkty ubezpieczeniowe to zbędny wydatek. Jednak skoro nie chcemy opłacać składki dziś, to co będzie w przypadku nieszczęścia?

Utrata możliwości wykonywania pracy w takim wypadku to wyrok. Tak, tylko mocne i dobitne słowa mogą wyrazić ich sens i dotrzeć do czytelników. Brak jakiegokolwiek ubezpieczenia to brak środków do życia. Czy, aby na pewno warto zdecydować się nawet na najmniejszą możliwą składkę ubezpieczeniową?

Ubezpieczenia od ryzyk cybernetycznych. Idź wraz z postępem technologicznym.

Standardowe polisy ubezpieczeniowe takie jak OC, NNW, polisy na życie obejmują sfery naszego życia, które od dawna znamy i rozumiemy, dlaczego warto je chronić. Co z sektorami, które są dla nas zupełnie nowe i obce?

Nowe problemy powołują nowe rozwiązania. Taką nowością jest cyberbezpieczeństwo. Możesz się od niego ubezpieczyć. Zagrożenia w sieci są realne. Coraz więcej przepisów reguluje co i w jaki sposób powinniśmy zabezpieczać. Możesz być przygotowany na najgorsze, ponieważ to ubezpieczenie pokryje ewentualne szkody.

Ubezpieczenia grupowe dla firm w województwie wielkopolskim.

Ubezpieczenia grupowe dotyczą najczęściej pracowników. Pracodawcy decydują się na ten krok ze względu na korzyści płynące z ubezpieczeń. Ochrona pracowników jest benefitem motywacyjnym, jednocześnie optymalizacją podatkową.

Ubezpieczenia grupowe mogą być na wypadek śmierci, następstw nieszczęśliwych wypadków w zakładzie pracy, a także dodatkowych opcji, które zakład pracy wybierze, podpisując umowę. Jesteś przedsiębiorcą? Zgłoś się do rekomendowanego agenta ubezpieczeniowego w województwie wielkopolskim.

Uzyskaj coś więcej niż tylko ubezpieczenie. Zwiększ zaufanie do sektora ubezpieczeniowego.

Panuje w świecie pewne przekonanie, że ubezpieczyciele chcą nas naciągnąć. W PSRDU nie sugerujemy się tym, jednak mamy świadomość, że rynek ubezpieczeniowy jest dla Klientów trudny i wymaga zrozumienia przed podjęciem decyzji.

Dlatego tak bardzo kładziemy nacisk na wybór członków stowarzyszenia. Chcemy mieć pewność, że doradca ubezpieczeniowy z naszym certyfikatem, jest zaprzeczeniem wszystkich negatywnych doświadczeń związanych z Twoim poprzednim agentem. Wierzymy, że nasze działania mogę zmienić branżę na lepsze.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski