Wybór agenta przy pomocy jednego kliknięcia.
Doradca Ubezpieczeniowy Warmińsko-mazurskie

Nasze stowarzyszenie zrzesza wyłącznie sprawdzonych i wykwalifikowanych doradców ubezpieczeniowych. Sprawdź, który z nich pomoże Ci wybrać ubezpieczenie w województwie warmińsko-mazurskim. Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://www.polska.travel/pl/glowne-miasta/olsztyn

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie Warmińsko-Mazurskim

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Ubezpieczenie mieszkania – co obejmuje i jak działa?

Ubezpieczenie mieszkania to podstawowa forma zabezpieczenia naszego majątku. Niezależnie od tego, czy wynajmujemy mieszkanie, czy jest ono w naszej własności, warto zadbać o to, abyśmy byli odpowiednio zabezpieczeni na wypadek nieprzewidzianych sytuacji.
Ubezpieczenie mieszkania obejmuje wiele różnych ryzyk, m.in. zalanie mieszkania, kradzież z włamaniem, pożar czy szkody wynikłe z burz i wichur. Ostateczna oferta ubezpieczenia zależy od naszych potrzeb i oczekiwań.

Jak działa ubezpieczenie mieszkania? Po wypłynięciu szkody należy zgłosić ją do ubezpieczyciela. Następnie zostanie wysłany rzeczoznawca, który dokona wstępnej wyceny strat. Po zatwierdzeniu przez nas wyceny i podpisaniu umowy odszkodowanie zostanie wypłacone w ciągu kilku dni.
Ubezpieczenie mieszkania ma wiele zalet. Po pierwsze, zabezpiecza nasz majątek w przypadku różnego rodzaju nieszczęść. Po drugie, pozwala uniknąć kosztów wynikających z wypłaty odszkodowań z własnej kieszeni. Po trzecie, umożliwia spokojne i bezpieczne życie, bez stresu i obaw związanych z możliwymi stratami.

Na rynku dostępnych jest wiele ofert ubezpieczenia mieszkań, dlatego warto przejrzeć różne oferty i wybrać tę, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom. Przed podjęciem decyzji warto dokładnie zapoznać się z umową i zwrócić uwagę na ewentualne wyłączenia z polisy, aby nie zostać zaskoczonym w przypadku wystąpienia szkody.
Podsumowując, ubezpieczenie mieszkania to podstawowe zabezpieczenie naszego majątku. Pozwala uniknąć kosztów i stresu związanego z naprawą szkód wynikłych z nieprzewidzianych sytuacji. Warto wybierać najlepszą ofertę, dostosowaną do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie Warmińsko-Mazurskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski