Poszukiwania zakończone sukcesem.
Doradca Ubezpieczeniowy Świętokrzyskie

Znalezienie agenta ubezpieczeniowego w województwie świętokrzyskim, wykonasz w zaledwie parę sekund. Dzięki naszej bezpłatnej usłudze połączymy Cię z rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym z naszego stowarzyszenia. Sprawdzony, skuteczny i odpowiedzialny agent już czeka!

Nasi Partnerzy:

źródło: http://swietokrzyskie.pl/atrakcje/ciekawe-miejsca/kielce/

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie świętokrzyskim

Co przemawia za rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym?

Doradca ubezpieczeniowy to profesjonalista, który pomaga ludziom poruszać się w gąszczu produktów ubezpieczeniowych. Jego zadaniem jest znalezienie odpowiedniego rodzaju ubezpieczenia, niezależnie czy chodzi o ochronę zdrowia, majątku czy zwykłą polisę turystyczną.

Biorąc pod uwagę złożoną gamę dostępnych opcji dotyczących zarówno ubezpieczeń indywidualnych, jak i rodzinnych planów ochrony, wiele osób jest zdezorientowanych co do tego, który agent sprosta wymaganiom i zapewni korzystne rozwiązania ubezpieczeniowe. Na co zwrócić uwagę, zanim podejmiemy decyzję w sprawie doradcy?

Odpowiedź może zaskoczyć – doświadczenie to nie wszystko! W rzeczywistości, aby współpraca przyniosła szereg korzyści, liczy się również cierpliwość, komunikatywność, doskonała organizacja pracy i skrupulatność. Te cechy są równie ważne jak wiedza i doświadczenie.

Warto w swoich poszukiwaniach uwzględnić również opinie krążące na temat kandydata. Uznanie buduje się przez zaufanie. Jeżeli interesujesz się usługami konkretnej osoby, to ocena wystawiona przez innych okaże się bardzo pomocna. Rekomendowani agenci ubezpieczeniowi ciężko pracują na swoją opinię. Sprawdź i porównaj je z innymi.

Jak przygotować się na spotkanie z agentem ubezpieczeniowym?

Spotkanie z doradcą ubezpieczeniowym nie jest codziennością. Jednak możemy przygotować się na nie w taki sposób, by przebiegło sprawnie i pomyślnie. Oto kilka wskazówek i drobnych rad, które pomogą ułożyć plan wizyty i zwiększą szansę na dalszą owocną współpracę.

Po pierwsze zrób listę pytań. Nie musisz być ekspertem w dziedzinie ubezpieczeń. Szukasz odpowiedniej osoby, więc masz prawo do wątpliwości i zadawania szczegółowych pytań. Jednocześnie bądź gotowy na udzielenie odpowiedzi na wszelkie trudne pytania ze strony agenta, które mogą pojawić się w trakcie waszej rozmowy.

Po drugie warto przeanalizować oszczędności i zdecydować się na budżet, który przeznaczysz na polisy. Dla agentów ubezpieczeniowych z województwa świętokrzyskiego ważne jest, by Klienci znali własne możliwości, co pomoże w podjęciu dobrych decyzji finansowych.

Po trzecie pamiętaj o rozmowie na temat ewentualnych zmian na rynku ubezpieczeń i przedyskutuj swoje obawy. Współpraca z doradcą ubezpieczeniowym polega na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Unikanie rozmów zmniejsza Twoje szanse na uzyskanie ubezpieczenia zgodnego z Twoimi oczekiwaniami.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Żyj pełnią życia i ciesz się każdą jego chwilą. Polisy na życie wyłącznie od najlepszych.

Jest wiele rzeczy, które można powiedzieć o życiu. Jedni uważają, że należy żyć w pełni, podczas gdy inny twierdzą, że wystarczy żyć zgodnie z zasadami. Bez względu na to, którą perspektywę wybierzemy dla siebie, samo życie jest ważne dla każdego z nas.

Polisa na życie to najprostszy sposób na zmniejszenie stresu i wyeliminowanie obaw, dotyczących przyszłości. To również kontrola nad chwilą obecną oraz środek do osiągnięcia celu. Tylko eksperci potrafią nam pomóc określić, czego naprawdę potrzebujemy. Dlatego jeśli życzysz sobie porady ubezpieczeniowej, zgłoś się do najlepszych.

Kompromis pomiędzy potrzebami a dostępnym budżetem, osiągniesz dzięki agentom z PSRDU.

Jakie zasady panują w świecie ubezpieczeń? Jest ich kilka. Jednak najważniejsza z nich głosi: „Im wyższe ubezpieczenie, tym lepsze zabezpieczenie”. Należy jednak brać pod uwagę obecne możliwości finansowe Klientów. Co w takim wypadku? Jak rozdzielić budżet, by był optymalny i zapewnią to, co najważniejsze?

Jednak jeśli chcemy zachować prostotę, to korzystamy ze złotych zasad, które mówią:

  • 20% obecnych dochodów odkładać na emeryturę;
  • 5% obecnych dochodów odkładać na dzieci;
  • poza kwotą składki liczą się warunki polisy.

Dlaczego warto kupować ubezpieczenia nieobowiązkowe?

Istnieje wiele powodów, dla których opłaca się zdecydować na zakup nieobowiązkowego ubezpieczenia. Polisy wypadkowe, transportowe, turystyczne sprawdzają się w przypadku nieszczęścia, co w pewnym stopniu rekompensuje nasze straty.

Zakup ubezpieczenia daje nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również w chwili wypadku zapewnia je od strony finansowej. Nie oznacza to, że powrót do zdrowia zależy wyłącznie od pieniędzy. Jednak pewność, że dzięki ubezpieczeniu możemy nie martwić się o domowy budżet i skupić się na leczeniu, jest warta inwestycji.

Świętokrzyscy rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi czekają.

Świętokrzyscy agenci ubezpieczeniowi to wiarygodni, doświadczeni i wyspecjalizowani doradcy, którzy od wielu lat wiodą prym na rynku ubezpieczeń. Wysokiej jakości produkty i usługi, są wysoce cenione przez środowisko ubezpieczycieli oraz Klientów.

Wiemy, jak zabezpieczyć przedsiębiorców, ich rodziny oraz majątek. Jesteśmy po to, by służyć poradą, a nie namawiać na zakup polisy. Świadomość Polaków na temat ubezpieczeń wzrosła, dlatego możemy zająć się planowaniem, analizą ryzyka i kosztami, jakie poniesiesz, decydując się na produkty ubezpieczeniowe.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie świętokrzyskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski