Dobierz agenta do Twoich preferencji.
Doradca Ubezpieczeniowy Śląskie

Bezpłatna usługa, jaką jest wyszukiwanie agentów ubezpieczeniowych, jest do Twojej dyspozycji. Znajdź doradcę z województwa śląskiego, który pomoże Ci wybrać rozwiązania ubezpieczeniowe. Lista proponowanych członków stowarzyszenia wyświetli się poniżej.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://www.se.pl/wiadomosci/polska/katowice-drugim-najbardziej-zielonym-miastem-w-polsce-aa-7SM8-CbWs-xLD4.html

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie śląskim

Ile wydać na ubezpieczenie? Jak przygotować się finansowo na wypadek losowych zdarzeń?

Wybór odpowiedniej kwoty na ubezpieczenie może być trudny. Chociaż każda polisa ma swoje własne specyficzne wymagania i składki, istnieje kilka ogólnych wskazówek, które mogą pomóc w określeniu odpowiedniej wysokości ubezpieczenia oraz składki ubezpieczeniowej.

Standardowa polisa zazwyczaj obejmuje codzienne ryzyka, takie jak kradzież, pożar, czy uszkodzenie samochodu. Ważne jest, aby zapoznać się ze wszystkimi warunkami swojego ubezpieczenia, aby zmaksymalizować jego zasięg i ochronę. Odrobienie tej pracy domowej pozwoli Ci realnie inwestować w przyszłość.

Kiedy dowiesz się, co obejmuje Twoja polisa, przygotuj plan na wypadek katastrofy. Uwzględnij ubezpieczenie długoterminowe i upewnij się, że w ten sposób ochronisz swoje aktywa. Musisz być proaktywny, w przeciwnym razie, niedopatrzenia mogą skutkować karami.

Wskazówki dotyczące przygotowania finansowego różnią się w zależności od konkretnej sytuacji. Inwestycje konsumentów nie zawsze zapewniają pełną ochronę. Dlatego warto poświęcić czas na zapoznanie się z tematem, a następnie spotkać się z doradcą ubezpieczeniowym, który uzupełni naszą wiedzę i zaproponuje odpowiedni pakiet.

Jak zbudować zaufanie? Śląscy rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi.

Zaufanie biznesowe jest podstawą skutecznej komunikacji oraz utrzymania zdrowej relacji. Wiedzą o tym rekomendowani śląscy agenci ubezpieczeniowi. Silne relacje, dają początek długoletniej współpracy, która jest kluczowa dla obu stron.

Ryzyko mniejsze lub większe to dalej ryzyko. Aby podejmować decyzje, które wpływają na naszą przyszłość, potrzebujemy nieco więcej niż zapewnienia, że wszystko będzie dobrze. Wieloletnia współpraca z doradcą ubezpieczeniowym, może właśnie przez wypracowane zaufanie pozytywnie wpłynąć na nasze kolejne decyzje finansowe.

Zaufanie jest niezbędne dla bezpieczeństwa. Kiedy obdarzymy nim kogoś, chętniej się zwierzamy i dzielimy informacjami. Więcej informacji, oznacza lepszą analizę dokonaną przez naszego agenta, a to z kolei zaprocentuje przy polisach.

Kiedy komuś ufamy, jest mniej prawdopodobne, że będziemy się bać. Sprawia to też, że jesteśmy nieco bardziej skłonni do podjęcia ryzyka. Niestety czasem potrzebujemy podjąć decyzję natychmiast i jeśli nie ma w okolicy osoby, której można zaufać, wahamy się. Budowanie zaufania to trudne zadanie, jednak dla śląskich doradców bardzo ważne.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Ubezpieczenie turystyczne. Jedź, gdzie chcesz i rób, co chcesz, wiedząc, że jesteś bezpieczny.

Najlepszą rzeczą, jaką możesz zabrać w podróż, jest ubezpieczenie. Bez niego narażasz się na poważne kłopoty, jeśli coś pójdzie nie tak. Co może się stać? Utrata bagażu, skręcenie kostki i inne przykre incydenty powodują, że coraz częściej wykupujemy polisy na czas podróży.

Wycieczki o różnym profilu wymagają różnych rozwiązań ubezpieczeniowych. Wyjazd sportowy, dobrze ubezpieczyć się od urazów i ewakuacji medycznej. Lecisz do kraju, w którym tamtejsze prawo jest Ci obce, warto wykupić pomoc prawną. Podczas wycieczek jesteśmy również narażeni na kradzież. Pomyśl wcześniej, nie martw się później.

Zabezpiecz swoją przyszłość. Skontaktuj się z rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym.

Świat nieustannie się zmienia, a wraz z nim zagrożenia, przed którymi stoją ludzie. Nikt nie wie o tym lepiej niż profesjonaliści ubezpieczeniowi, którzy nieustannie pracują nad znalezieniem sposobów ochrony interesów swoich Klientów.

Dlatego tak ważne jest, aby przy podejmowaniu decyzji dotyczących życia, zdrowia i ubezpieczenia majątkowego mieć po swojej stronie rekomendowanego agenta ubezpieczeniowego. Niezawodny doradca pomoże zrozumieć Ci Twoje możliwości i potrzeby, by wybrać polisę odpowiednią dla Ciebie.

Po co kupować ubezpieczenie? Dowiedz się, dlaczego ludzie traktują polisy jako kolejny „podatek”.

Ubezpieczenie to produkt zapewniający ochronę przed ryzykiem. Kupując polisę, chronisz siebie i swoje rodziny przed potencjalnymi stratami finansowymi. Niestety ludzie postrzegają polisy jako kolejny podatek – coś, co muszą zapłacić.

Ubezpieczenia są po to, by zapewnić bezpieczeństwo finansowe na wypadek nieprzewidzianych okoliczności. Nikt nie ma wpływu na losowe zdarzenia, które mogą spowodować utratę pracy, zdrowia czy majątku. Są tacy, którzy być może nigdy nie skorzystają z polisy. Jednak jaki mamy gwarant, że tak będzie?

Poważne zachorowania.

PZ to ubezpieczeniowy skrót od Poważne Zachorowania. Jest to prawdopodobnie najważniejsza umowa, jaką osoba w wieku 18-54 powinna wykupić. Wypłata należna jest za fakt diagnozy chorób takich jak zawał, udar, nowotwór i kilkadziesiąt innych.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile trzeba zapłacić za działające ubezpieczenie w razie poważnej choroby, jesteś w odpowiednim miejscu. Bez kruczków, bez gwiazdek, bez dopisków małą czcionką. Rekomendowani agenci ubezpieczeniowi ze śląska podzielą się wiedzą i pomogą wybrać najlepszą opcję.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski