Dowiedz się, który agent ubezpieczeniowy, może Ci pomóc. Doradca Ubezpieczeniowy Pomorskie

Nasza strona umożliwi Ci kontakt z doradcą ubezpieczeniowym zrzeszonym w PSRDU. Ta usługa jest bezpłatna i może z niej skorzystać każdy, kto szuka agenta w województwie pomorskim. Naszym celem jest zapewnienie osobom prywatnym i firmom dostępu do wysokiej jakości agentów, którzy znają świat ubezpieczeń.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://www.theblondtravels.com/pl/stare-miasto-gdansk-w-jeden-dzien/

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie pomorskim

Ubezpiecz swoją działalność, aby uniknąć kłopotów finansowych.

Rozsądne prowadzenie biznesu poradzi sobie z każdą burzą. Firmy zawsze szukają sposobów na zmniejszenie ryzyka finansowego, a ubezpieczenie jest jednym z nich. Ochrona majątku firmy oraz ubezpieczenie OC grają główne role.

Polisy dla przedsiębiorców pomogą zminimalizować nieoczekiwane koszty. Obejmując majątek firmy, mamy na myśli zarówno budynki oraz lokale, jak i sprzęt, NNW i mienie osób trzecich. Warto rozważyć różne opcje ubezpieczeniowe, poznać ich zalety i rozważyć, czy faktycznie nasza firma ich potrzebuje.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej chroni firmę przed wszelkimi kosztami prawnymi, które mogą powstać w wyniku odniesienia obrażeń lub szkód. Oczywiście należy dołożyć wszelkich starań, aby tego rodzaju sytuacje pojawiały się jak najrzadziej.

Szeroka gama polis dla firm jest w rękach pomorskich rekomendowanych doradców ubezpieczeniowych. Skorzystaj z ich wiedzy i doświadczenia i zabezpiecz swoją firmę. Zapytaj o pakiety dla przedsiębiorców, umów się na spotkanie, a następnie czuj się komfortowo i bezpiecznie.

Najczęstsze obawy przedsiębiorców, od których można się ubezpieczyć.

Kiedy rozpoczynamy prowadzenie biznesu, zwykle jesteśmy przepełnieni ekscytacją i optymizmem. Jednak gdy firma zaczyna się rozwijać i doświadczać więcej sukcesów niż porażek, nieuchronnie nadchodzi czas, kiedy zaczynamy dostrzegać, jak wiele mamy do stracenia.

Dzieje się tak, ponieważ im lepiej prosperujemy, tym bardziej nam zależy na utrzymaniu tendencji wzrostu. Dlatego warto dowiedzieć się więcej na temat ubezpieczeń. Ocena prawdopodobieństwa jest elementem, na który warto zwrócić szczególną uwagę.

Obawy przedsiębiorców? Przerwa w działalności, cyberbezpieczeństwo, zmiany prawne, klęski żywiołowe, pożary, jest tego naprawdę sporo. Na szczęście istnieją polisy, które zapewnią wsparcie finansowe w przypadku owych nieszczęść.

Dla każdej firmy, zarówno małej, jak i dużej, ważne jest posiadanie odpowiedniego ubezpieczenia. Im większe ryzyko, tym większe czekają nas konsekwencje. Pomorscy doradcy ubezpieczeniowi znają obawy przedsiębiorców i wiedzą, jak ochronić firmę. Bądź odpowiedzialny i mądry przed szkodą.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Szukasz ubezpieczenia? Jesteś w dobrym miejscu! W wyborze pomoże Ci pomorski agent ubezpieczeniowy.

Rekomendowany doradca ubezpieczeniowy jest tu dla Ciebie po to, żebyś otrzymał najlepszy pakiet ubezpieczeniowy. Sprawdź zakres usług oraz opinie wybranego przez Ciebie doradcy w wizytówce na stronie stowarzyszenia.

Nasz rekomendowany ubezpieczyciel skomponuje dla Ciebie ofertę, której cena, warunki ubezpieczenia, czas trwania oraz rodzaj ubezpieczenia będą dla Ciebie możliwie najkorzystniejszym rozwiązaniem. To, czego potrzebujesz, jest na wyciągnięcie ręki. Sprawdź dostępność agenta w Twoim mieście.

Większość Polaków nie posiada ubezpieczenia. Za co żyć i za co wracać do zdrowia, jeśli dotknie nas nieszczęście?

Polacy mają swój pogląd na wiele rzeczy. Jedną z nich jest to, że ubezpieczenia to wydatek przeznaczony wyłącznie dla ludzi bogatych. Może tak być, ponieważ z niskiej pensji ciężko przeznaczyć kwotę na coś, co może nigdy się nie przydać.

Jednak jak zachować się w obliczu nieszczęścia? Powrót do zdrowia bez ubezpieczenia to prawdziwy przywilej zamożnych. Należy zrozumieć, że składki ubezpieczeniowe zwielokrotniają szansę na powrót do pracy, ponieważ nie obarczają nas jednorazowym, wysokim kosztem.

Ubezpieczenia obowiązkowe. OC zawodowe.

Życie zawodowe różni się od życia prywatnego. Tak samo jak polisy na życie różnią się od innych polis. Warto jednak wiedzieć, że istnieją w Polsce przepisy, które nakładają na nas obowiązek zakupu ubezpieczenia.

OC zawodowe należy wykupić w przypadku wykonywania zawodu takiego jak: adwokat, radca prawny, doradca podatkowy, lekarz, broker ubezpieczeniowy, pośrednik nieruchomości, doradca finansowy, weterynarz, pielęgniarka, farmaceuta i inżynier budowlany. Brak ważnej polisy ubezpieczeniowej może skutkować odebraniem uprawnień.

Pomorski doradca ubezpieczeniowy wykona audyt i przygotuje plan ubezpieczeniowy.

Dobry plan to połowa sukcesu. Jednak aby koncept był nie tylko dobry, warto przeprowadzić audyt, który wskaże nam drogę ubezpieczeniową, jaką powinniśmy wybrać. Skoro tu jesteś, to znaczy, że przeglądasz mapę i przygotowujesz się do drogi.

Pomorski agent ubezpieczeniowy to najlepszy drogowskaz dla Ciebie i Twojej rodziny. Za zakrętem może czekać wydarzenie, którego nie byłeś w stanie przewidzieć. Dzięki rekomendowanym pomorskim doradcom poczujesz się w pełni przygotowany i bezpieczny, a podróż będzie wyłącznie przyjemnością.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie pomorskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski