PSRDU - Baza Agentów.
Doradca Ubezpieczeniowy Podlaskie.

Szukałeś agenta ubezpieczeniowego w województwie podlaskim? Nasze stowarzyszenie może pomóc Ci znaleźć tego właściwego. Zaoszczędzimy Twój czas, wykonując całą pracę za Ciebie. Kliknij przycisk „Proszę o kontakt”, a my zajmiemy się resztą.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://www.propertydesign.pl/dossier/132/bialystok_najlepszym_miastem_do_zycia,32924.html

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie podlaskim

Złe wspomnienia z poprzednimi agentami? PSRDU jest miejscem, gdzie otrzymasz to, na co zasługujesz.

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych wiedzą, jak trudne potrafią być rozmowy z Klientami. Dyskusja na temat zabezpieczenia przyszłości na wypadek, gdyby nas zabrakło, nie należy do najłatwiejszych.

Trudno oczekiwać od Klientów, by odepchnęli na bok emocje i zastanowili się, czy ich bliscy są odpowiednio zabezpieczeni. Dodatkowo nie pomaga fakt ilości trudnych pytań, na jakie musimy odpowiedzieć, by ochrona obejmowała jak najwięcej. Krzywdzącym elementem dialogu jest też brak zrozumienia, które negatywnie wpływa na porozumienie.

Agenci zapominają, że Klient nie ma obowiązku wiedzieć, bo to my jesteśmy od tego, aby wiedzieć za niego. Naszym obowiązkiem jest cierpliwie odpowiadać na pytania i informować Klienta w taki sposób, by obdarzył nas zaufaniem.

Doradcy ubezpieczeniowi polecani przez PSRDU zmieniają całkowicie oblicze postrzegania branży ubezpieczeniowej oraz jej agentów. Nasi członkowie dokładnie wiedzą, czego Klienci potrzebują oraz w jaki sposób zbudować zaufanie, by współpraca przebiegała bez zarzutu. Tym razem zgłoś się do nas, a nie rozczarujemy Cię.

Regres ubezpieczeniowy.

Warto wiedzieć, że istnieje takie pojęcie jak regres ubezpieczeniowy. Może zdarzyć się sytuacja, w której sprawca wypadku lub kolizji będzie zobowiązany do zwrotu odszkodowania wypłaconego poszkodowanemu. Kiedy tak się dzieje?

Jest kilka możliwości:
kierujący pojazdem wszedł w jego posiadanie wskutek przestępstwa,
kierujący pojazdem nie posiadał uprawnień,
kierujący pojazdem zbiegł z miejsca zdarzenia,
kierujący pojazdem spowodował szkodę umyślnie.

Prawo do regresu uregulowane jest w Ustawie o ubezpieczeniach obowiązkowych. Ściśle określone przypadki pozwalają ubezpieczalniom dochodzić swoich roszczeń. Regres ubezpieczeniowy ma charakter wyłącznie finansowy.

Na szczęście Ty jako poszkodowany nie masz o co się martwić. Ubezpieczenie pokryje Twoje straty, a to czy towarzystwo ubezpieczeniowe odzyska wypłacone odszkodowanie, nie ma wpływu na Twoje zadośćuczynienie. Jednak gdybyś przypadkiem znalazł się na miejscu tego drugiego, cóż, lekko nie będzie.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Doradca ubezpieczeniowy w województwie podlaskim, czeka na telefon od Ciebie.

W województwie podlaskim pracują agenci ubezpieczeniowi z najwyższej półki. Członkowie MDRT, certyfikowani przez PSRDU, z wiedzą i osiągnięciami, których mogą pozazdrościć inni doradcy. Jeśli tu jesteś, sprawdź, dlaczego warto.

Wystarczy, że wybierzesz agenta ubezpieczeniowego PSRDU i skontaktujesz się z nim. Umów się na spotkanie i przekonaj się, jak miło może wyglądać współpraca z doradcą ubezpieczeniowym. Polisa na życie, OC, NNW, ochrona majątku, powiedz jakiej pomocy oczekujesz, a agent zajmie się resztą.

Korzyści dla pracodawców z ubezpieczeń grupowych.

Coraz więcej osób jest świadomych ryzyka w przypadku braku ubezpieczenia. Dlatego osoby poszukujące pracy zwracają uwagę na benefity, jakie oferuję firma swoim pracownikom. Jednym z nich są ubezpieczenia grupowe.

Korzyści płynące z ubezpieczeń grupowych nie płyną wyłącznie w stronę pracownika. Pracodawca również może na tym zyskać. Warto wiedzieć, że jako przedsiębiorca możesz wliczyć składkę do kosztu uzyskania przychodu firmy. Dodatkowo jest to atut, który motywuje i zachęca Twoich pracowników do długotrwałej współpracy.

Co zrobić w razie wypadku? Czy koniecznie musisz skontaktować się ze swoim agentem?

Wypadki i kolizje mają miejsce na co dzień. Może zdarzyć się tak, że również Ty będziesz uczestnikiem zdarzenia. Co należy zrobić? W pierwszej kolejności musimy sprawdzić, czy ktokolwiek ucierpiał, a następnie określić kto jest winowajcą.

Jeśli obie rzeczy mamy już ustalone kolejnym krokiem jest spisanie oświadczenia lub wezwanie służb mundurowych w przypadku, gdy nie możemy dojść do porozumienia. Dopiero na samym końcu zgłaszamy szkodę do naszego towarzystwa ubezpieczeniowego. Dzięki temu kontakt z doradcą ubezpieczeniowym nie jest konieczny.

Sprawdzony model współpracy z rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym.

Współpraca z rekomendowanym agentem ubezpieczeniowym to jeden z najlepszych sposobów na zabezpieczenie siebie, rodziny i Twojego majątku. Dokładne omówienie z doradcą swojego stanowiska pozwoli mu znaleźć satysfakcjonujące rozwiązania ubezpieczeniowe.

Dzięki współpracy zyskasz więcej. Lepsza znajomość tematu przez doradcę ubezpieczeniowego wpłynie na Waszą relację oraz pozwoli na udzielenie precyzyjniejszych porad ubezpieczeniowych. Nie jesteś z tym sam. Wybierz rekomendowanego doradcę z województwa podlaskiego i ciesz się bezpieczeństwem.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie podlaskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski