Lista doradców ubezpieczeniowych.
Agent ubezpieczeniowy z łódzkiego.

Wybór jest prosty. Jeśli szukasz doradcy ubezpieczeniowego w województwie łódzkim, wybierz agenta PSRDU. Odpowiedni człowiek na właściwym miejscu jest kluczowym elementem przy wyborze ubezpieczenia. Możesz być pewien, że nasz agent nim jest.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://podroze.radiozet.pl/News/Lodz-co-zobaczyc-8-najciekawszych-atrakcji-turystycznych-Lodzi

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie łódzkim

Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Przeczytaj OWU nim wejdziesz w konflikt z ubezpieczalnią.

Rozmowa z doradcą ubezpieczeniowym z województwa łódzkiego z pewnością rozwieje wiele wątpliwości dotyczących polisy. Jednak dokumentem, którego nie należy pomijać, a wręcz powinno się z nim zapoznać, jest OWU.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia to dokument, który zawiera wszelkie informacje na temat interesującego nas ubezpieczenia. Są tam postanowienia końcowe, które określają zakres działania polisy, definicje ważnych pojęć, zasady zawarcia umowy oraz co najważniejsze zdarzenia, za które ubezpieczyciel nie ma obowiązku wypłaty odszkodowania.

Nim rozpoczniemy konflikt z ubezpieczalnią, mamy obowiązek wiedzieć, czego dokładnie dotyczy nasza polisa. Warto więc sprawdzić zakres ochrony ubezpieczenia, okres obowiązywania umowy czy wysokość składki i sumy ubezpieczenia.

Ogólne Warunki Ubezpieczenia to zbiór praw i obowiązków obydwu stron. Ubezpieczyciela oraz osoby ubezpieczanej. Podpis pod umową jednoznacznie wskazuje, że zapoznaliśmy się z OWU i akceptujemy warunki umowy. Tylko uważne zapoznanie się z dokumentem da nam pewność, że otrzymujemy to czego oczekujemy.

Rekomendowany doradca ubezpieczeniowy czeka na kontakt.

Opracowany przez zespół informatyków system kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej, umożliwi Ci kontakt z doradcą jednym kliknięciem. Chcemy ułatwić dostęp do członków PSRDU i usprawnić komunikację z agentami.

Celem stowarzyszenia jest poprawa wizerunku doradców ubezpieczeniowych i lepsze zrozumienie rynku ubezpieczeń. Zrobimy wszystko, by ułatwić pracę agentom oraz spełnić najwyższe oczekiwania ich Klientów. Jakość, która idzie w parze z technologią, jest tym, czego każdy z nas potrzebuje.

Jeśli po wybraniu województwa wyświetla Ci się więcej niż jeden doradca ubezpieczeniowy, wejdź na jego profil i przeczytaj informację na jego temat. Możesz dzięki temu lepiej poznać i zrozumieć osobę, z którą zdecydujesz się współpracować.

Rekomendowany doradca ubezpieczeniowy w województwie łódzkim pomoże Ci zrozumieć rynek ubezpieczeń. Pokaże, które polisy są dla Ciebie optymalne oraz wyjaśni wszelkie wątpliwości w umowie z towarzystwem ubezpieczeniowym. Agenci nastawieni są na współpracę długoterminową, gdzie mogą wykazać się doświadczeniem.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Bonus Malus. Ubezpieczenie komunikacyjne bez tajemnic.

Każdy właściciel pojazdu mechanicznego wie, czym jest ubezpieczenie komunikacyjne. Znane nam jako OC i AC. Jednak mało kto ma pojęcie o tym, w jaki sposób liczone są zniżki i zwyżki, które mają wpływ na wysokość opłaty za ubezpieczenie.

Bonus Malus to system kar i nagród, jakie nakładane są na Klientów przez firmy ubezpieczeniowe. Kierowcy, którzy charakteryzują się bezpieczną, ostrożną i bez kolizyjną jazdą otrzymują zniżki. Natomiast kierowcy, którzy mają na swoim koncie stłuczkę, zapłacą więcej. Historia BM zachowuje ciągłość niezależnie od tego gdzie jest wykupiona polisa.

Certyfikowany doradca ubezpieczeniowy z województwa łódzkiego.

Agenci ubezpieczeniowi z województwa łódzkiego to wykwalifikowani specjaliści. Dowodzi o tym otrzymanie certyfikatu. Wiedza i doświadczenie na temat rynku ubezpieczeń i instrumentów finansowych uwierzytelniona przez PSRDU.

Certyfikat PSRDU to potwierdzenie kompetencji agentów, należących do stowarzyszenia. Spełnienie wszystkich wymogów, aby go otrzymać, nie należy do najprostszych zadań. Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych jest miejscem wyłącznie dla najlepszych w branży.

Okres ubezpieczenia. Polisa terminowa lub bezterminowa.

Istnieją różne podziały ubezpieczeń. Jednym z nich jest podział ze względu na termin polisy. Większość zawieranych umów ubezpieczeniowych ma określony okres ważności. Na przykład ubezpieczenie turystyczne trwa kilka dni, a OC pojazdu pełny rok.

Są także polisy bezterminowe, których celem jest dożywotnia ochrona. Środki gromadzone w tym czasie wypłacane są po śmierci ubezpieczonego. Trafiają one do spadkobierców lub osób wskazanych w ubezpieczeniu. Wysokość świadczenia jest mocno uzależniona od zgromadzonych w tym czasie środków.

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny to instytucja, która wypłaca odszkodowania ofiarom wypadków spowodowanych przez osoby, które uciekły z miejsca zdarzenia lub nie posiadają aktualnego ubezpieczenia OC.

Organizacja chroni po prostu interesy uczestników ruchu drogowego. Brak wykupionego ubezpieczenia lub ucieczka z miejsca zdarzenia stawia ofiary w sytuacji gorszej niż niekomfortowa. Dzięki istnieniu UFG kierowca może mieć pewność, że otrzyma należne odszkodowanie. UFG również egzekwuje obowiązek posiadania OC.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski