Lista Agentów Ubezpieczeniowych.
Doradca Ubezpieczeniowy Kujawsko-Pomorskie

Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych udostępnia bezpłatną usługę znalezienia agenta ubezpieczeniowego w województwie kujawsko-pomorskim. Kliknij poniższy przycisk, a otrzymasz listę doradców z naszego stowarzyszenia.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://commons.wikimedia.org/wiki/File:602945_Toru%C5%84_dzielnica_Starego_Miasta_z_kat._J._Chrzciciela_03.JPG

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie kujawsko-pomorskim

Wybierz rekomendowanego doradcę ubezpieczeniowego w Kujawsko-pomorskim.

Produkty ubezpieczeniowe oferowane przez członków PSRDU z kujawsko-pomorskiego ochronią finanse w czasach niepewności. Ubezpieczenia są ważną częścią naszego życia. Potrzebujemy je, aby pokryć koszty związane z wypadkami lub problemami zdrowotnymi.

Szukając rekomendowanego doradcy ubezpieczeniowego w województwie kujawsko-pomorskim, należy brać pod uwagę jego doświadczenie i wiedzę w obszarze, który Cię interesuje. Dzięki temu Twoje polisy będą celnie dobrane i spełnią wymogi. Agenci stowarzyszenia obsługują zarówno osoby prywatne jak i firmy.

Cenne informacje, jakich udzielają doradcy, pomogą podjąć właściwą decyzję. Dobrze jest wiedzieć jakie ubezpieczenie warto kupić i jaki budżet na nie przeznaczyć. Współpraca z agentem ubezpieczeniowym pozwoli Ci stworzyć plan na przyszłość, a to sprawi, że zabezpieczysz się przed nieznanym.

Ubezpieczyciele w województwie kujawsko-pomorskim mogą zaoferować różne rozwiązania ubezpieczeniowe. Począwszy od polis na życie, przez ubezpieczenia zawodowe, aż do ochrony majątku. Decyzja, z kim się skonsultować, jeżeli chodzi o ubezpieczenie, należy do Ciebie.

Ubezpieczenia – co jeszcze warto wiedzieć?

Zakup ubezpieczenia to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jaką człowiek może podjąć. Na rynku dostępne jest wiele różnych rodzajów ubezpieczeń, dlatego tak trudno nam wybrać takie, które jest optymalne.

Ubezpieczenia to złożony temat o wielu aspektach. Można je podzielić na dwie głównie kategorie: ubezpieczenia indywidualne i komercyjne. Indywidualne obejmuje koszty strat lub obrażeń poniesionych przez osoby fizyczne, a komercyjne chroni firmy przed stratami finansowymi w związku z zagrożeniami takimi jak pożar, kradzież, czy klęski żywiołowe.

Nie musisz być ekspertem, aby znaleźć polisę. Wystarczy, że specjalista zrobi to dla Ciebie. Ważne jest, żeby określić, na czym tak naprawdę Ci zależy i podzielić się tymi przemyśleniami z rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym z PSRDU.

Zacznij od określenia, jaki budżet planujesz przeznaczyć oraz które segmenty ubezpieczeniowe leżą w kręgu Twoich zainteresowań. Zastanów się, czego oczekujesz od przyszłej polisy, i kogo powinno obejmować ubezpieczenie. Pamiętaj o bliskich, majątku i firmie. Resztą zajmie się agent PSRDU.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Zadbaj o siebie i swoich bliskich. Poznaj doradcę, który wie, jak ważne jest życie.

Dbanie o siebie nie jest łatwe. Wymaga czasu i wysiłku. Każdego dnia warto znaleźć sposoby na relaks i naładowanie energii. Jednak nawet najzdrowszy tryb życia, nie gwarantuje nam długowieczności, ochrony bliskich oraz finansowego pokrycia w razie trudnych sytuacji.

Spotkanie z doradcą, który rozumie znaczenie życia, jest pierwszym krokiem, do zabezpieczenia siebie i swoich bliskich. Dobry agent ubezpieczeniowy udzieli nam wskazówek i porad, dotyczących każdej sfery naszego życia. Wyjaśni, dlaczego warto uruchomić polisy ubezpieczeniowe oraz które z nich są niezbędne dla naszego życia.

Czym różni się zwykły agent ubezpieczeniowy, od rekomendowanego przez nas agenta?

Doradca ubezpieczeniowy to licencjonowany specjalista, który sprzedaje polisy i produkty ubezpieczeniowe. Aby odnieść sukces jako agent ubezpieczeniowy, ważne jest posiadanie odpowiednich umiejętności połączonych z doświadczeniem. Wielu ekspertów pracuje latami na swoją renomę.

Rekomendowani przez nas doradcy przeszli rygorystyczny proces rejestracji, który obejmuje potwierdzenie kwalifikacji oraz osiąganych wyników. To osoby odpowiedzialne, w pełni wyszkolone, kontrolujące wszelkie zmiany na rynku ubezpieczeń. Nasi agenci reprezentują Twoje interesy i o nie dbają. Stawiają na współpracę długoterminową opartą na zaufaniu i zrozumieniu.

PSRDU – poznaj stowarzyszenie, które zrzesza wyłącznie najlepszych w branży.

Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych to miejsce, w którym figurują wyłącznie najlepsi. Nasi członkowie wywodzą się z różnych środowisk i towarzystw ubezpieczeniowych. Ta różnorodność zapewnia szeroki wachlarz wiedzy i doświadczenia, którym nasi agenci dzielą się z Klientami.

Oznacza to, że rekomendowany doradca ubezpieczeniowy sprosta wymaganiom rynkowym oraz zapewni rozwiązania ubezpieczeniowe spersonalizowane do potrzeb i budżetu każdego Klienta. Fachowa pomoc oparta na wieloletniej praktyce zawodowej sprawia, że obsługa Klientów jest kompleksowa i na najwyższym możliwym poziomie.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych.

Zdecydowanie najbardziej popularnym i najczęściej wyszukiwanym ubezpieczeniem obowiązkowym w Polsce jest komunikacyjne OC, które musi wykupić każdy posiadacz pojazdu mechanicznego. Wielu kierowców uważam, że jest to strata pieniędzy. Czy aby na pewno?

Celem tego ubezpieczenia jest ochrona niewinnych osób, które mogą zostać poszkodowane w wyniku czyjegoś zaniedbania podczas jazdy, oraz zrekompensowanie im strat, które poniosły bezpośrednio w wyniku bezprawnego działania lub zaniechania podczas prowadzenia samochodu. Dlatego też to ubezpieczenie należy do obowiązkowych.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie kujawsko-pomorskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski