Baza Niezależnego Stowarzyszenia.
Doradca Ubezpieczeniowy Dolnośląskie

PSRDU jest stowarzyszeniem, które pomoże w znalezieniu doradcy ubezpieczeniowego. Nasza łatwa w użyciu funkcja wyszukiwania dostarczy listę polecanych agentów w województwie dolnośląskim. Dzięki niej znalezienie odpowiedniego doradcy dla Twojej rodziny lub firmy nigdy nie było łatwiejsze.

Nasi Partnerzy:

źródło: https://meteor-turystyka.pl/miasto/wroclaw

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie dolnośląskim

Kim są rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi z PSRDU?

Agent ubezpieczeniowy to osoba, która reprezentuje towarzystwa ubezpieczeniowe i w ich imieniu zawiera umowy. Do jego obowiązków należy organizacja spotkań z Klientami, budowanie długotrwałej relacji oraz zawieranie umów ubezpieczeniowych.

Rekomendowani doradcy ubezpieczeniowi z województwa dolnośląskiego to prawdziwa elita w świecie ubezpieczeń. Charakteryzują ich wysokie kompetencje, częsty udział w spotkaniach i szkoleniach branżowych oraz prestiżowa opinia w ramach świadczonych usług.

Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych jest miejscem wyłącznie dla najlepszych. Aby dołączyć do tego elitarnego grona, agenci, muszą spełnić wymagające kryteria, co sprawia, że tylko nieliczni są w tym gronie.

Dzięki temu współpraca z członkiem stowarzyszenia odbywa się na najwyższym poziomie. Zakres wiedzy i doświadczenia jest zdecydowanie większy niż u zwykłego doradcy. Dodatkowo wypracowane lata w wielu przypadkach zaowocowały wyróżnieniami na światowym rynku. Takimi jak członkostwo w MDRT.

Zakres ochrony i suma ubezpieczenia.

Wiele osób pyta, na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie wybierania polisy na życie. Zdaniem rekomendowanych doradców ubezpieczeniowych z województwa dolnośląskiego należy zgłębić zakres ochrony polisy oraz sumę ubezpieczenia.

Zakres ochrony to lista zdarzeń, które mogą się nam przytrafić. Ubezpieczalnia bierze na siebie odpowiedzialność za zakres zawarty w umowie i wypłaca ubezpieczenie poszkodowanemu. Przykładowo jeśli w zakres ubezpieczenia wchodzi wypadek podczas wakacji, to wtedy możemy mieć pewność, że otrzymamy stosowną pomoc.

Suma ubezpieczenia to maksymalna kwota, jaką możemy otrzymać w ramach posiadania polisy w przypadku wystąpienia szkody objętej ochroną. Często nazywana sumą gwarancyjną. Im wyższa kwota, tym lepsza rekompensata za poniesione straty.

Obie składowe są często najważniejszym elementem, który wpływa na wysokość polisy. Im większy zakres ochrony oraz większa suma ubezpieczenia, tym wyższa opłata ubezpieczeniowa. Na szczęście dolnośląscy agenci ubezpieczeniowi potrafią dobrać rozwiązania ubezpieczeniowe indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Majątek, czy życie? Co Polacy cenią bardziej?

Czy nowo zakupiony samochód, dom, motor cenimy bardziej niż nasze zdrowie i życie? Polacy w dalszym ciągu ubezpieczają częściej swoje dobra materialne niż siebie i bliskich. Dlaczego tak dużą wagę przywiązujemy do przedmiotów?

Dopóki nie stajemy się ofiarami wypadku, coś sprawia, że wierzymy w rzeczywistość, w której krzywda nie dzieje się nam, a wyłącznie innym. Bardziej boimy się utraty majątku niż w utraty własnego zdrowia. Pamiętajmy, że życie pisze różne scenariusze. Nowy samochód zawsze możesz kupić. Ze zdrowiem już tak łatwo nie jest.

Business interruption. Odzyskaj utracony zysk.

Zdarza się tak, że w wyniku losowych zdarzeń Twoja firma przestaje działać. Trwa to jakiś okres czasu i powoduje straty. Pożar, powódź, awaria energetyczna to tylko kilka przykładów, przez które Twoja firma może stracić kontrahentów, towar lub wstrzymać produkcję.

Ubezpieczenia firmowe nie sprawią, że uporasz się szybko z problemem. Jednak dają Ci gwarancję, że uzyskasz zwrot utraconych zysków. Dobre ubezpieczenie dla firmy może uratować Twoją działalność w trakcie trwania naprawy usterki i sprawić, że Twoje zmartwienia nie powiększą się o brak środków na koncie.

Dodatkowe opcje ubezpieczenia. Dowiedz się więcej u dolnośląskich agentów ubezpieczeniowych.

Mało kto ma ochotę rozszerzyć polisę, wierząc, że nieszczęśliwe wypadki go nie dotyczą. Rzeczywistość może być zgoła odmienna. Wydaje nam się, że ubezpieczenie pokryje koszty rehabilitacji, a okazuje się, że w tym szczególnym przypadku ubezpieczenie nie obejmuje nas swoją ochroną.

Dlatego w trakcie spotkania z dolnośląskim rekomendowanym doradcą ubezpieczeniowym, warto zapytać o dodatkowe opcje ubezpieczeniowe. Może okazać się, że niewielka dopłata lub zmiana na inną polisę, będzie strzałem w dziesiątkę. Życie pisze różne scenariusze, więc zmniejsz szansę na zaskoczenie. Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej.

Czy zakup polisy ubezpieczeniowej ma sens, jeśli jestem młody i zdrowy?

Młodość rządzi się swoimi prawami. Ludziom, którzy są zdrowi i silni ciężko jest sobie wyobrazić sytuację, w której diametralnie zmienia się rzeczywistość. Drugą kwestią jest fakt, że pieniądze nie zawsze pozwolą nam wyzdrowieć. Niestety.

Dlaczego w takim razie warto wykupić polisę? Dzięki funduszom uzyskanym z ubezpieczenia możesz przede wszystkim skupić się na własnym zdrowiu. Nie musisz martwić się, za co opłacić rachunki, lekarstwa czy inne zobowiązania. Koncentrujesz się wyłącznie na tym co jest najważniejsze, czyli na zdrowiu.

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
w województwie dolnośląskim

Rekomendowani Doradcy Ubezpieczeniowi
z całej Polski