II Edycja Kongresu PSRDU.
Dla Doradców Ubezpieczeniowych.

Do kongresu zostało:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dziękujemy za udział w kongresie

W Warszawie odbyło się fantastyczne i atrakcyjne wydarzenie.

Drugi zjazd członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych, który odbył się dnia
29.07.2022 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Partner Medialny:

Drugi zjazd członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych.

Po co wyważać drzwi, które już zostały otwarte?

Ponad 8 godzin wykładów

Prowadzonych przez najlepszych doradców ubezpieczeniowych w Polsce członków MDRT, agentów, których nazwiska otwierają rankingi Towarzystw Ubezpieczeniowych w tym kraju. Praktyków niełatwej sztuki sprzedaży ubezpieczeń na życie, którzy ze swojej pracy uczynili prawdziwą sztukę.

Ogromna dawka wiedzy

Nasi Goście podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami z dziedziny prospektingu, analizy potrzeb, telefonowania, zamykania i pobierania poleceń.

Najnowsze metody

2022 rok — najnowsze pomysły i metody, które zostały opracowane i wdrożone przez najlepszych agentów ubezpieczeniowych w Polsce.

Wymiana doświadczeń

Okazja do wymiany doświadczeń i networkingu ludzi z całego rynku bez względu na barwy, które reprezentują, a wieczorem dobra zabawa! W trakcie trwania kongresu przewidziana jest również loteria z nagrodami.

Ilość miejsc ograniczona

Nie zwlekaj z zakupem biletu. Bądź pewien, że będziesz jednym z uczestników kongresu. To okazja obok, której nie możesz przejść obojętnie.

Prelegenci

To są pierwsze nazwiska prelegentów. Wkrótce podamy pozostałe...

Paweł Skotnicki

Na rynku ubezpieczeniowym od 2008 roku. Dyrektor Placówki Partnerskiej Aviva. Siedmiokrotny członek MDRT®. Autor książki „POLAK MĄDRY PRZED SZKODĄ – poznaj różnicę pomiędzy posiadaniem polisy a byciem ubezpieczonym”. Autor tekstów w Gazecie Ubezpieczeniowej. Według kapituły PNSA® – najlepszy agent ubezpieczeniowy w Polsce w 2016 roku.

Katarzyna Pilczuk

Związana z branżą ubezpieczeniową od 2011 roku. Dyrektor Agencji Prudential Polska. Pięciokrotny członek MDRT®. Autorka książki „Zostań doradcą, nie sprzedawcą” oraz wielu publikacji w prasie branżowej. Propagatorka wiedzy na temat ubezpieczeń.

Kyriakos Chatzistefanou

Członek „MDRT Life Member” oraz „Greek Circle of Successful Agents of MetLife”, Laureat Nagrody Moralności „Georgios Skaligos”, Autor książek pt. „19 Stars Insurance Leaders” oraz „philotimo”. Karierę doradcy ubezpieczeniowego rozpoczął w 1992 roku. Nim stał się ikoną rynku ubezpieczeń ciężko pracował na swoją reputację.

Monika Walenciak

Od 2009 r. pracuję w jednej firmie Unum Życie TUiR S.A., oferując dopasowane do potrzeb klienta ubezpieczenia na życie. Od 11 lat zdobywam kwalifikację do międzynarodowego, elitarnego stowarzyszenia najlepszych doradców ubezpieczeniowych na świecie – Million Dollar Round Table. Byłam wielokrotnie nagradzana za profesjonalizm, wysokiej jakości sprzedaż i obsługę klientów podczas licznych konferencji w Polsce i zagranicą. W 2017 r. zdobyłam tytuł Championa czyli najlepszego agenta ubezpieczeń w Unum Życie. W swojej codziennej pracy kieruję się pasją, a klienci cenią we mnie moje podejście, zawsze z uśmiechem i życzliwością. Jestem po to, by dawać ludziom tak cenne dziś poczucie bezpieczeństwa.

Sławomir Łopalewski

Sławomir Łopalewski jest menadżerem z wieloletnim doświadczeniem w kompleksowym budowaniu biznesu ubezpieczeniowego, głównie w obszarze bancassurance oraz w modelach wielokanałowych. Znany jest z doskonałego rozumienia aktualnych potrzeb, determinacji w poszukiwaniu rozwiązań oraz nieszablonowego podejścia do zarządzania zespołami i projektami.Przez ponad dekadę był CEO PKO Ubezpieczenia, wcześniej CEO oraz Członkiem Zarządu odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing Nordea Życie, długoletnim członkiem Komisji Rewizyjnej PIU. Przez wiele lat pracował także w firmach doradczych, głównie Deloitte Consulting.Sławomir jest absolwentem IESE Business School/AMP oraz kursów menadżerskich na Harvard Business School i Kellogg School of Management, a także Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Adrian Czernicki

Nazywam się Adrian Czernicki, od 20 lat wykonuję zawód doradcy ubezpieczeniowego. Jako ścieżkę zawodową wybrałem wąską specjalizację ubezpieczeń dla branży medycznej, a w szczególności dla lekarzy. Zajmując się przez całą karierę zawodową wyłącznie ubezpieczeniami dla medyków uzyskałem niezbędną wiedzę i doświadczenie, które pozwalają mi się nazwać się expertem w tej dziedzinie ubezpieczeń. Od 2020 roku członek MDRT - elitarnej organizacji, która zrzesza tylko 1% najlepszych doradców ubezpieczeniowych na całym świecie, a za rok 2021 rok Court of the Table czyli potrójne MDRT.

Katarzyna Michaelis

Z rynkiem ubezpieczeniowym/finansowym jestem związana od 12 lat. Specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie, inwestycjach oraz współpracuję z klientem biznesowym w zakresie obsługi finansowej i właściwego zabezpieczenia obszarów ubezpieczeniowych oraz zagadnień sukcesyjnych. Jestem laureatką wielu nagród i wyróżnień.

Jako doradca spełniający wysokie kryteria sprzedażowe, poparte najwyższą jakością obsługi klienta, dołączyłam do grona Agentów VIP. Największą moją dumą jest członkostwo w międzynarodowym stowarzyszeniu MDRT.

Piotr Rolnik

Prawnik - absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego. Właściciel firmy doradztwa ubezpieczeniowo-prawnego i praktyk z ponad 17 letnim stażem. Specjalista indywidualnych rozwiązań inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Skoncentrowany na pracy z Klientami biznesowymi i indywidualnymi. Od lat 4 zawodowo związany z PZU Życie S.A. Wielokrotnie nagradzany za wyniki osiągane w obszarach dotyczących indywidualnych rozwiązań inwestycyjno-ubezpieczeniowych. Rok 2021 zakończony na I miejscu w PZU Życie S.A. pod względem wyników sprzedażowych w Polsce.W pracy z Klientem kieruję się zasadami etyki zawodowej opartej na regułach przejrzystości, rzetelności oraz biznesowego partnerstwa. Kompleksowe wsparcie i terminowość zadaniowa to elementy, które stanowią dla mnie podstawę właściwej i długofalowej współpracy. Gwarantuję indywidualne, dopasowane do potrzeb wsparcie w obszarach ubezpieczeń życiowych i zdrowotnych, a także zabezpieczenia sukcesyjnego i emerytalnego.

Natalia Prokaziuk

Oficjalny trener Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych. Związana z branżą ubezpieczeniową od 25 lat. Pracowała praktycznie na każdym szczeblu – Agenta, Managera, Prezesa Multiagencji. Pracując zaś w Towarzystwach Ubezpieczeniowych {Hestia, Generali czy Prudential} zajmowała się głównie ubezpieczeniami życiowymi - w równym stopniu indywidualnymi i grupowymi. Sukcesem nazywa produkty ubezpieczeniowe, które tworzyła w Towarzystwach oraz sytuacje, w których współpracowała jako Mentor czy Lider z Agentami, a następnie Oni osiągali swoje cele i wzrastali. Jej żywioł to scena i wystąpienia publiczne.

Anna Beczek

Anna Beczek jest współzałożycielelem Diameo Anna Beczek, Wojciech Łojan Sp. j. Na II edycji Kongresu PSRDU opowie o tym, jak skutecznie konkurować o uwagę Klienta, jak stworzyć atrakcyjny wizualnie przekaz, a także jak zaoszczędzić mnóstwo czasu, aby obsługiwać Klientów z całej Polski.

Dołącz do stowarzyszenia w zakładce Jestem Doradcą i skorzystaj ze zniżki
na bilet dla członków i aspirantów PSRDU.

Kup bilet:

Bilet Dla Członków i
Aspirantów PSRDU
449 zł

 • 8 godzin wykładów
 • Pakiet Powitalny (niespodzianka)
 • Dostęp na networking
 • Udział w loterii z nagrodami
 • Oficjalna kolacja (w cenie)
 • Poczęstunek w trakcie konferencji
 • Wstęp na After Party z DJ

Bilet dla wszystkich pozostałych
549 zł

Uwaga! Czy chcesz kupić bilet jeszcze taniej? Dołącz do stowarzyszenia PSRDU

 • 8 godzin wykładów
 • Pakiet Powitalny (niespodzianka)
 • Dostęp na networking
 • Udział w loterii z nagrodami
 • Oficjalna kolacja (w cenie)
 • Poczęstunek w trakcie konferencji
 • Wstęp na After Party z DJ

3x Bilet dla wszystkich pozostałych
1 347 zł (449 zł za osobę)

 • 8 godzin wykładów
 • Pakiet Powitalny (niespodzianka)
 • Dostęp na networking
 • Udział w loterii z nagrodami
 • Oficjalna kolacja (w cenie)
 • Poczęstunek w trakcie konferencji
 • Wstęp na After Party z DJ

Jeśli chcesz kupić więcej niż 4 bilety, napisz na adres kontakt@psrdu.pl

Darmowy projekt wizytówki
PSRDU

Wpisz swoje dane do wizytówki poniżej.
Gotowy projekt otrzymasz na swój adres e-mail w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych

Cookie Consent with Real Cookie Banner