III Edycja Kongresu PSRDU.
Dla Doradców Ubezpieczeniowych

Koniec przedsprzedaży

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dziękujemy za udział w kongresie

W Warszawie odbędzie się fantastyczne i atrakcyjne wydarzenie.

Trzeci zjazd członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych, który odbędzie się dnia
20.01.2023 w Hotelu Airport Okęcie w Warszawie.

Partnerzy:

Trzeci zjazd członków i sympatyków Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych.

Po co wyważać drzwi, które już zostały otwarte?

Ponad 8 godzin wykładów

Prowadzonych przez najlepszych doradców ubezpieczeniowych w Polsce członków MDRT, agentów, których nazwiska otwierają rankingi Towarzystw Ubezpieczeniowych w tym kraju. Praktyków niełatwej sztuki sprzedaży ubezpieczeń na życie, którzy ze swojej pracy uczynili prawdziwą sztukę.

Ogromna dawka wiedzy

Nasi Goście podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i umiejętnościami z dziedziny prospektingu, analizy potrzeb, telefonowania, zamykania i pobierania poleceń.

Najnowsze metody

Wejdź w nowy 2023 rok z najnowszymi pomysłami i metodami, które zostały opracowane i wdrożone przez najlepszych agentów ubezpieczeniowych w Polsce.

Wymiana doświadczeń

Okazja do wymiany doświadczeń i networkingu ludzi z całego rynku bez względu na barwy, które reprezentują, a wieczorem dobra zabawa! W trakcie trwania kongresu przewidziana jest również loteria z nagrodami.

Ilość miejsc ograniczona

Nie zwlekaj z zakupem biletu. Bądź pewien, że będziesz jednym z uczestników kongresu. To okazja obok, której nie możesz przejść obojętnie.

Prelegenci

To są pierwsze nazwiska prelegentów. Wkrótce podamy pozostałe...

Paweł Skotnicki

Paweł Skotnicki Court of the Table MDRT®, ośmiokrotny członek międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table® oraz certyfikowany doradca finansowy EFC®. Autor książki "POLAK MĄDRY PRZED SZKODĄ". Prezes zarządu Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych. Publicysta w Gazecie Ubezpieczeniowej. Autor e-booków "Twoje Dziedzictwo - wstęp do planowania spadkowego", "Pierwsze Razy - planowanie, budżet, długi, zasady" i "Edukacja Finansowa Dzieci". Mentor grupy TopGun MDRT.

Katarzyna Pilczuk

Związana z branżą ubezpieczeniową od 2011 roku. Dyrektor Agencji Prudential Polska. Pięciokrotny członek MDRT®. Autorka książki „Zostań doradcą, nie sprzedawcą” oraz wielu publikacji w prasie branżowej. Propagatorka wiedzy na temat ubezpieczeń.

Kyriakos Chatzistefanou

Członek „MDRT Life Member” oraz „Greek Circle of Successful Agents of MetLife”, Laureat Nagrody Moralności „Georgios Skaligos”, Autor książek pt. „19 Stars Insurance Leaders” oraz „philotimo”. Karierę doradcy ubezpieczeniowego rozpoczął w 1992 roku. Nim stał się ikoną rynku ubezpieczeń ciężko pracował na swoją reputację.

Sandro Forte

W wieku zaledwie 14 lat prowadził rodzinny biznes na pół etatu. W wieku 21 lat zdecydował, że chce realizować swoje marzenie o byciu najlepszym — więc rozpoczął nową drogę w życiu i poczynił plany zostania odnoszącym sukcesy przedsiębiorcą. Jego życie jest jego przesłaniem. Nasz członek honorowy PSRDU, jeden z najlepszych doradców ubezpieczeniowych na świecie. Sandro był zastępcą przewodniczącego głównej platformy na dorocznym spotkaniu MDRT 2011 w Atlancie, przewodniczący Komitetu ds. Przywództwa i Rozwoju, członek Rady Stypendiów Fundacji MDRT.

Natalia Prokaziuk

Tropicielka trendów — społecznych i ubezpieczeniowych. Jak nikt potrafi opowiedzieć o tym co ważne w ubezpieczeniach (dzięki wieloletniemu doświadczeniu) równocześnie wyciąga wnioski z trendów i właśnie dlatego jest oficjalnym trenerem PSRDU. Twórczyni akcji #zrobieMDRTw2022.

Przemysław Ciołak

3-krotny członek Million Dollar Round Table. Jeden z topowych agentów w Wielkopolsce. Dwukrotny uczestnik Kongresów MDRT w Stanach Zjednoczonych. Specjalizuje się w skutecznej pracy na portfelu oraz użytkowym łączeniu kilku polis w spójne rozwiązania dla klientów. Przez 5 lat szlifował swój warsztat pod okiem najlepszych Agentów w Polsce uczestnicząc w różnych mentoringach. Od dwóch lat sam jest Mentorem MDRT w programach rozwojowych Allianz (dawniej Avivy).

Mateusz Majerczak

Najmłodszy Członek Million Dollar Round Table w Polsce, zdobywca tytułu MDRT na rok 2021 i 2022. Wyróżniony tytułem najlepszego agenta Generali w kategorii ubezpieczeń na życie i zdrowie za rok 2020 i 2021.

ufs05525 modified

Svetlana Tamaviciene

The start in the life insurance was in the end of 2014. In only 8 years, since the start in the business, she has learned how to balance between being a wife, a mother and a business woman.

One of the top finance advisors in Lithuania and the best in Allianz Lithuania for the last several years with the highest career qualification level, as well as a co-founder and an ambassador of a business referrals chapter BNI Svyturys (Lighthouse).

Qualified for MDRT 7 years in a row and reached the highest production rates ever achieved in the company since the establishment.

whatsapp image 2023 01 17 at 20.24.46

Mirosław Ożóg

Mirosław Ożóg, ponad 9 lat w firmie Allianz dawniej Aviva. W 2018 roku nagrodzony w Singapurze za leadera wzrostów sprzedaży wśród młodych Agentów w Polsce. Wielokrotny laureat Konkursu Prezesa. Kilkukrotny absolwent Programu Mentoringowego MDRT w Avivie. 3-krotny członek elitarnego międzynarodowego stowarzyszenia Million Dollar Round Table, 2-krotny reprezentant kraju w corocznym Kongresie MDRT w Stanach Zjednoczonych. Od kilku lat dzieli się swoim doświadczeniem jako Mentor Programu Mentoringowego MDRT w Allianz Polska. Podzieli się swoim sposobem na skuteczną sprzedaż za pomocą storytellingu. Topowy agent w województwie Podkarpackim.

Paweł Grabowski

W branży ubezpieczeniowej od ponad 16 lat / Court of the table 2023 / 8-krotny członek MDRT® Member od 2014r. / Consulting Life Protection Advisor® / ponad 1500 klientów / Champion LPA® w 2018r, 2020r i 2021r. / Nagroda Serce K.S / Kapitan Jachtowy / właściciel marki Mądre Ubezpieczenia Jabłońska-Grabowski / zawodowo związany z Unum Życie TUiR S.A./ expert w obszarze ubezpieczeń na życie i zdrowie i business insurance

Prelekcje partnetów PSRDU

Insly

Kompletne narzędzie dla pośredników ubezpieczeniowych. CRM i kalkulator w jednym. Ceny zwracane przez systemy TU w bezpieczny sposób – żadnych rozbieżności w cenie. Automatyczne rejestrowanie polisy z pdf. Możliwość integracji z zewnętrznymi narzędziami.

Dołącz do stowarzyszenia w zakładce Jestem Doradcą i skorzystaj ze zniżki
na bilet dla członków i aspirantów PSRDU.

Bilet Dla Ambasadorów, Członków oraz
Aspirantów PSRDU
399 zł

 • 8 godzin wykładów
 • Pakiet Powitalny (niespodzianka)
 • Dostęp na networking
 • Udział w loterii z nagrodami
 • Oficjalna kolacja (w cenie)
 • Poczęstunek w trakcie konferencji
 • Wstęp na After Party z DJ

Bilet dla wszystkich pozostałych
599 zł

Uwaga! Czy chcesz kupić bilet jeszcze taniej? Dołącz do stowarzyszenia PSRDU

 • 8 godzin wykładów
 • Pakiet Powitalny (niespodzianka)
 • Dostęp na networking
 • Udział w loterii z nagrodami
 • Oficjalna kolacja (w cenie)
 • Poczęstunek w trakcie konferencji
 • Wstęp na After Party z DJ

3x Bilet dla wszystkich pozostałych
1 347 zł (449 zł za osobę)

 • 8 godzin wykładów
 • Pakiet Powitalny (niespodzianka)
 • Dostęp na networking
 • Udział w loterii z nagrodami
 • Oficjalna kolacja (w cenie)
 • Poczęstunek w trakcie konferencji
 • Wstęp na After Party z DJ

Sprzedaż biletów została zakończona.