Stowarzyszenie Rekomendowanych
Doradców Ubezpieczeniowych

Nasza organizacja aktywnie działa na rzecz zawodu doradcy ubezpieczeniowego. Skupiamy profesjonalistów niezależnie od reprezentowanej przez nich firmy i tworzymy ich katalog, aby klienci mogli szybciej odnaleźć swojego sprawdzonego agenta.

Nasi Partnerzy:

Odtwórz wideo

Chcemy Ci pomóc, a przy tym zmienić oblicze
branży ubezpieczeniowej w Polsce.

Kawa z ambasadorem (w środy o 9:00)

Cykliczne spotkania przy kawie z ambasadorem, to transmisje na żywo, na których zwykła rozmowa, może mieć niezwykłe znaczenie dla uczestników.

Herbata z marketerem (2 razy w miesiącu)

Spotkanie ze specjalistą od reklamy, wizerunku i całej branży marketingowej, to wiedza, którą warto wykorzystać, w budowaniu marki osobistej.

Możliwość udziału w Kongresie Stowarzyszenia

Zjazd członków stowarzyszenia jest zwieńczeniem naszej ciężkiej pracy. Zaproszeni goście dzielą się wiedzą i umiejętnościami potrzebnymi w branży ubezpieczeniowej.

Dołącz do stowarzyszenia, aby móc
uczyć się od najlepszych agentów z branży!

  • Wszyscy Ambasadorzy stowarzyszenia posiadają tytuł MDRT.
  • Materiały z prowadzonych szkoleń są nagrywane i udostępniane bezpłatnie dla osób będących w stowarzyszeniu.
  • Otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy facebookowej PSRDU, gdzie można wymieniać się pomysłami, zadawać pytania branżowe, a także integrować się z doradcami należącymi do stowarzyszenia.
  • Otrzymasz certyfikat Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych.
  • Pozyskujemy zniżki na budowę stron internetowych oraz współprace marketingowe dla doradców z naszego stowarzyszenia.

Pozyskujemy klientów dla członków i ambasadorów.
Jak działa system automatycznej rekomendacji?

Klient podaje w formularzu miasto i numer telefonu.

System dzwoni do członków PSRDU z danego miasta.

System w ciągu 29 sekund dzwoni do klienta.

Klient łączony jest z pierwszym, doradcą, który odbierze.

O założycielach PSRDU.
Katarzyna Pilczuk, Paweł F. Skotnicki.

Dwa głosy, które chcą zmienić wizerunek rynku ubezpieczeniowego. Bezpieczeństwo, zaufanie, profesjonalizm. Poczucie, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i robimy coś dobrego. Te przekonania połączyły nas i pozwoliły rozpocząć pracę nad PSRDU.

Katarzyna Pilczuk.
Związana z branżą ubezpieczeniową od 2011 roku. Dyrektor Agencji Prudential Polska. Czterokrotny członek MDRT®. Autorka książki „Zostań doradcą, nie sprzedawcą” oraz wielu publikacji w prasie branżowej. Propagatorka wiedzy na temat ubezpieczeń.

Paweł F. Skotnicki.
Na rynku ubezpieczeniowym od 2008 roku. Dyrektor Placówki Partnerskiej Aviva. Sześciokrotny członek MDRT®. Autor książki „POLAK MĄDRY PRZED SZKODĄ – poznaj różnicę pomiędzy posiadaniem polisy a byciem ubezpieczonym”. Autor tekstów w Gazecie Ubezpieczeniowej. Według kapituły PNSA® – najlepszy agent ubezpieczeniowy w Polsce w 2016 roku.

Aspirant

2400 1200 zł /rok

lub 130 zł/ miesiąc

Dla osób, których staż nie przekracza 2 lat lub produkują poniżej 80 000 zł składki rocznie

Wsparcie marketingowe

Dostęp do bazy nagrań i ebooków

Dostęp na Kongres PSRDU

Webinaria z doradcami MDRT

Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Członek

2400 1200 zł /rok

lub 130 zł/ miesiąc

Dla osób, których staż przekracza 2 lata oraz produkują powyżej 80 000 zł składki rocznie

Wsparcie marketingowe

Dostęp do bazy nagrań i ebooków

Webinaria z doradcami MDRT

Dostęp na Kongres PSRDU

Wizytówka w bazie PSRDU

Tytuł Rekomendowanego Doradcy Ubezpieczeniowego

Możliwość rezygnacji w dowolnym momencie

Jakub B. Bączek Mówca motywacyjny nr 1 w Polsce, Prezes JBB International

Paweł! Paweł Skotnicki! Do Niego idę jak potrzebuję ubezpieczenia albo konsultacji. A wiem już, że czasem jedna rozmowa pomaga oszczędzić kilkaset tysięcy na błędnej decyzji.

Jak Go jeszcze nie znacie, to poznajcie, bo ubezpieczenia, finanse i podatki dotyczą nas wszystkich, a Paweł jest jak kapitan na rozbujanym morzu przepisów (by the way: marynarzami zajmuje się naprawdę!).

Robert ZagataLegendarny dyrektor
sprzedaży wielu towarzystw
ubezpieczeniowych na świecie.
Niezależny ekspert.

Kiedy Kasia i Paweł podzielili się ze mną pomysłem, wsparłem ich z całych sił i dzisiaj jestem bardzo rad, że szybko przeszli od planu do czynów. Ich stowarzyszenie ma świetne cele, w pełni trafiające w potrzeby najlepszych pośredników w kraju. Ich osobiste osiągnięcia, postawa, oraz rzetelność zawodowa są gwarancją sukcesu stowarzyszenia w realizacji szczytnej idei wsparcia rozwoju najlepszych.

Bardzo zachęcam do współpracy ze stowarzyszeniem. Osobiście będę się angażował we wspieranie ich konkretnych działań. Życzę powodzenia w realizacji pięknej misji.

Aleksandra E. Wysocka Redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej

Jedną z najlepszych metod rozwijania sprzedaży ubezpieczeń na życie jest naśladowanie tych, którzy w tej dziedzinie osiągają rezultaty lepsze, niż my sami.

Oczywiście najlepiej jest naśladować najlepszych w kraju. I to jest możliwe dzięki PSRDU, które zrzesza najlepszych agentów życiowych. Najbardziej skorzystają ci agenci, którzy chcą się otaczać osobami osiągającymi realne sukcesy sprzedażowe.

PSRDU jest też wartością z perspektywy klienta, pozwalając mu znaleźć agenta reprezentującego najwyższe standardy merytoryczne i etyczne. Trzymam kciuki za tę młodą organizację i uważam, że jest bardzo potrzebna na rynku.

Adam KubickiWieloletni agent i menadżer
zespołu w firmie ubezpieczeniowej.
Właściciel firmy szkoleniowej.

Przez wiele lat tysiące agentów doradzało klientom różne rozwiązania związane z ochroną życia, zdrowia i oszczędzaniem. Jak wiemy z różnym skutkiem. Dla wielu na pierwszym miejscu liczyła się prowizja. To spowodowało duże zmiany prawne w branży i niestety również sporo nieufności klientów. Dlatego inicjatywa Kasi i Pawła może być dla nasz wszystkich znaczącą zmianą na lepsze. W prawie każdej branży specjaliści łączą się w organizacje, które pomagają im stać się jeszcze lepszymi ekspertami.

Jestem pewien, że Polskie Stowarzyszenie Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych będzie miejscem, gdzie spotka się potrzeba klienta z najwyższą jakością usługi doradztwa ubezpieczeniowego.

Piotr GapanowiczVice President, Delivery Director
w IBPM S.A

Kasia jest w mojej ocenie najlepszym specjalistą ubezpieczeń jakiego znam. Bardzo zwinnie porusza się w obszarze dopasowaniu oferty pod konkretne potrzeby klienta (sam nim jestem ).

Współpraca z Kasią zmieniła moje dotychczasowe postrzeganie rynku ubezpieczeń, jego możliwości a co najważniejsze poziomu usług jakiego można oczekiwać od swojego agenta. Polecam!!!

Piotr BeczekCzłonek rady nadzorczej KPZPiP
LEWIATAN. Dożywotni członek
organizacji MDRT

Znam Pawła od kilku lat i jest jednym z niewielu, którzy zawsze osiągają to, co sobie założyli, a im większy cel obiera, tym więcej zaangażowania wkłada w swoją pracę. Ma ogromne doświadczenie i zawsze interesującą historię do opowiedzenia.

Członkostwo w MDRT – światowy ranking ubezpieczycieli oraz doradców finansowych.

Million Dollar Round Table. Stowarzyszenie handlowe istniejące od 1927 roku. Jak stać się jednym z nich? Członkostwo w PSRDU pomoże osiągnąć Ci wyniki, przekaże merytoryczną wiedzę oraz wprowadzi w tajniki branży, które przyczynią się do oczekiwanego rezultatu.

Największy sukces w branży jest najlepszą rekomendacją dla naszych usług. Tylko nieliczna grupa osób dostępuje tego zaszczytu. Elitarne grono dla młodych agentów ubezpieczeniowych jest motywatorem, wyzwaniem i jednocześnie celem. Bycie członkiem tej organizacji jest wyróżnieniem dla każdego doradcy ubezpieczeniowego.

Certyfikat dla Doradców Ubezpieczeniowych.
Organizacja, która potwierdza kompetencje.

Profesjonalizm ,dobry kontakt, wiedza. Jest wiele cech, które charakteryzują dobrego agenta ubezpieczeniowego. W jaki sposób potwierdzić tak ważne aspekty w naszej branży? Czy rekomendacje to właściwa metoda na uwierzytelnienie?

Ogólny brak zaufania powoduje, że Klienci szukają czegoś więcej. Instytucji, czy organizacji, która w ich oczach jest nieco bardziej obiektywna. Na świecie taką organizacją jest MDRT. W Polsce taką certyfikację prowadzi PSRDU. Warto, żeby nasi specjaliści znani na świecie, stali się również znani w Polsce.

Jak uzyskać członkostwo w PSRDU?

Aby zostać członkiem PSRDU, musisz spełnić określone wymagania kwalifikacyjne. Stowarzyszenie jest miejscem dla liderów w branży ubezpieczeń i ma na celu pogłębić wiedzę agentów ubezpieczeniowych oraz pomóc im w pozyskiwaniu Klientów.

Do stowarzyszenia możesz dołączyć jako Aspirant lub Członek. W obu przypadkach potrzebna jest składka członkowska oraz spełnienie wymogów, jakie stawiamy przed kandydatami. Spełnienie określonych wymagań pozwoli Ci trafić do elitarnego grona rekomendowanych doradców ubezpieczeniowych.

Członek, a Aspirant. Dowiedz się więcej.

Aspirant PSRDU to osoba, której staż nie przekracza lub produkuje mniej niż 80 000 zł składki rocznej. Jako Aspirant otrzymasz wsparcie marketingowe, możliwość uczestnictwa w webinariach oraz dostęp do bazy danych z materiałami na temat branży ubezpieczeniowej.

Pełnoprawny Członek stowarzyszenia to osoba, której staż pracy przekracza 2 lata oraz produkuje więcej niż 80 000 zł składki rocznej. Poza wyżej wymienionymi korzyściami, członek dodatkowo otrzyma wizytówkę na stronie stowarzyszenia oraz tytuł Rekomendowanego Doradcy Ubezpieczeniowego.

Sposób rozliczenia

Płatność roczna

2400 1200 zł /rok

Płatność miesięczna

lub 130 zł/ miesiąc

Sposób rozliczenia

Płatność roczna

2400 1200 zł /rok

Płatność miesięczna

lub 130 zł/ miesiąc