Członek PSRDU

Sebastian Solecki Ubezpieczenia

Doradztwo ubezpieczeniowe to moja pasja. Specjalizuję się w ubezpieczeniach życia i zdrowia, które uzupełniam odpowiednimi rozwiązaniami prawnymi. Pełniąc funkcje menedżerską specjalizuję się w rozwoju zawodowym osób, które marzą o karierze w ubezpieczeniach.

sebastian solecki
sebastian solecki e1678463264867

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Najważniejszy dla mnie jest zawsze pomysł na zabezpieczenie klienta. Pomysł oparty o analizę jego indywidualnej sytuacji. Produkty i oferty to dopiero ewentualna pochodna tego etapu.
  • Kluczem we współpracy z klientem jest dla mnie budowanie idealnego serwisu opartego o profesjonalizm. Moją misją w tym obszarze jest zapewnienie pełnego wsparcia na każdym etapie.
  • Doświadczenie akademickie oraz szkoleniowe pozwoliło mi zrozumieć jak ważnym jest proste i rzeczowe przekazanie wiedzy, a także kluczowych informacji.
  • Swoje doradztwo zawsze uzupełniam dla klienta wiedzą, którą czerpie z interesujących mnie obszarów prawa, finansów czy ekonomii.

Doradca Sebastian Solecki
Agent Ubezpieczeniowy

Specjalizuję się w kompleksowym zabezpieczeniu życia i zdrowia klientów opartym zarówno o rozwiązania finansowe jak i prawne. Ubezpieczenia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Z branżą związany jestem od 2015 roku, kiedy zacząłem pracę jako Agent Ubezpieczeniowy. W relacjach z klientami kluczowy jest dla mnie wzajemny szacunek, uczciwość oraz szczera relacja. Od samego początku stawiałem sobie za cel budowanie profesjonalnego wizerunku Agentów jak i całej branży. Powyższe dążenia były głównym czynnikiem, który zadecydował o rozpoczęciu ścieżki menadżerskiej oraz szkoleniowej. Swoją wiedzą, doświadczeniem i przemyśleniami dzielę się z innymi prowadząc dwa blogi ubezpieczeniowe (www.soleckisebastian.pl oraz www.karierawubezpieczeniach.pl).

dsc02705 sebastian solecki

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Sebastian Solecki:

Ten doradca nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.