Ambasador PSRDU

Rafał Schmidt Ubezpieczenia

Specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie oraz obsłudze przedsiębiorców. Dysponuję ofertą kilkudziesięciu wiodących na rynku towarzystw ubezpieczeniowych oraz banków.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Posiadam 23 lata doświadczenia w branży finansowej.
  • Współpracę z klientem każdorazowo rozpoczynam od Analizy Potrzeb Klienta, uwzględniającej zarówno tematy, związane z zabezpieczeniem życia, zdrowia, majątku, łącznie z kwestiami testamentu i sukcesji, jak również związane z kredytami i leasingami.
  • Rozwiązania dla klienta przygotowuję przy konsultacji z ekspertami w danej dziedzinie, korzystając z produktów kilkudziesięciu wiodących w Polsce towarzystw ubezpieczeniowych i banków, tym samym gwarantując każdorazowo wybór najlepszego możliwego wariantu.
  • Zapewniam klientowi regularny serwis i coroczną weryfikację posiadanych umów pod kątem ich adekwatności do bieżących potrzeb i atrakcyjności względem oferty rynkowej.

Doradca Rafał Schmidt
Agent Ubezpieczeniowy

Finanse i ubezpieczenia są moją największą pasją i hobby zarazem. Karierę zawodową rozpocząłem, mając niespełna 21 lat. Zawodu uczyłem się od największych na świecie ekspertów ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, czy Grecji, w m.in. w ramach kursów LIMRA International, organizacji zrzeszającej wszystkich na świecie ubezpieczycieli. W 2017 roku wziąłem udział w odbywającym się w Orlando Kongresie MDRT, organizacji zrzeszającej najlepszych na świecie agentów ubezpieczeniowych. Regularnie szkolę i wdrażam nowych adeptów tego zawodu. Jestem też autorem wielu publikacji w tematyce ubezpieczeniowej oraz mówcą na licznych konferencjach branżowych.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Rafał Schmidt:

Ten doradca nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.