Członek PSRDU

Monika Siwoń Ubezpieczenia

Moją specjalnością są przemyślane ubezpieczenia na życie i zdrowie.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • wierzę w ideę ubezpieczeń i sens proponowanych przeze mnie rozwiązań
  • każdego Klienta traktuję z uśmiechem, zaangażowaniem i pełną uwagą, dochowuję tajemnicy ubezpieczeniowej
  • kładę duży nacisk na zrozumienie przez Klienta mechanizmu działania ubezpieczenia - zależy mi na Twojej świadomości
  • daję przestrzeń w podejmowaniu wyborów, ale pokazuję ich konsekwencje.

Doradca Monika Siwoń
Agent Ubezpieczeniowy

Z Generali jestem związana od 20 lat - najpierw jako klient firmy, a od 2017 roku jako agent. Taka kolejność jest dla mnie ważna - sprawdziłam skuteczność rozwiązań ubezpieczeniowych i mogę je proponować z pełnym przekonaniem i osobistym doświadczeniem. Obsługuję kilkuset Klientów zarówno indywidualnych jak i grupowych, dokładając starań by poczuli Dobrą Stronę Ubezpieczeń. Stąd wzięła się nazwa mojego zawodowego profilu na fb. Lubię się uczyć i poszerzać swoją wiedzę.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Monika Siwoń:

Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Agentka godna polecenia, zawsze najważniejsze dla niej jest słuchanie i doradzenie odpowiedniego ubezpieczenia, dopasowanego do klienta. Ma dużo empatii i ciepła.

Anna J.
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Kompetencja, profesjonalizm, dokładność, otwartość, ciepło, kontakt.

Anna K.
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Jak rozumiem ubezpieczenia na życie?

Wybór ubezpieczenia na życie opiera się na odpowiedzialności. Mądrej – takiej, która trwa znacznie dłużej, niż ludzkie życie. Podjęta na czas decyzja wpływa na przyszłość naszą i naszych Bliskich, waży o życiowych szansach i planach.

Przemyślane ubezpieczenie na życie jest więc przepustką do bezpieczniejszego jutra. Stwarza możliwość przerzucenia odpowiedzialność finansowej na sprawdzonego partnera – towarzystwo ubezpieczeniowe. A ja zwyczajnie w tym pomagam.

Agnieszka S.
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Długo nie mogłam zdecydować się na zawarcie umowy ubezpieczeniowej. Obawiałam się zarówno marketingowego wodolejstwa jak i poukrywanych haczyków. Jednak rozmowa z Panią Moniką całkowicie rozwiała moje obawy, rzeczowe, wiarygodne i wyczerpujące temat informacje i co niezmiernie ważne podane w przystępny i bardzo zrozumiały sposób. Zero zawiłości i zakamuflowanych nacisków, Pani Monika cierpliwie i obszernie wyjaśnia wszelkie aspekty dotyczące usług ubezpieczeniowych. Kultura osobista, luz i odrobina poczucia humoru wynosi kontakt z Panią Moniką na jeszcze wyższy poziom – profesjonalistka pełna zaangażowania, ale bardzo przyjazna w rzetelności wobec klienta.

Małgorzata R.
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Polecam – to już moje zdaje się piąte ubezpieczenie w domu i jak zawsze tylko od Pani Moniki, oferta jak zwykle skrojona pod potrzeby klienta a nie najdroższa „z katalogu” 11/10.

Adam S.

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.