Ambasador PSRDU

Mateusz Majerczak Ubezpieczenia

MDRT

Specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie, a także NNW dla dzieci oraz zabezpieczeniach rentowych

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Moi klienci wiedzą, że jestem dla nich dostępny cały czas po zawarciu ubezpieczenia, gdy tylko potrzebują pomocy.
  • Z wykształcenia jestem prawnikiem, dzięki czemu rozumiem lepiej cały świat ubezpieczeń. Dodatkowo uczciwość i uśmiech na co dzień to cechy, które mnie wyróżniają.

Doradca Mateusz Majerczak
Agent Ubezpieczeniowy

Niezmiernie cieszę się, że moi klienci obdarzają mnie tak dużym zaufaniem. Każdy dzień pracy stanowi dla mnie wyzwanie, by stawać się coraz lepszym. Cieszę się, że ten trud został doceniony przez branżę, ponieważ zdobycie tytułu MDRT na rok 2021 i 2022 jest największym wyróżnieniem w świecie ubezpieczeń i do którego w Polsce należy mniej niż 0,1% agentów ubezpieczeniowych. Zostałem również doceniony Tytułem Ambasadora Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych oraz Tytułem najlepszego agenta Generali w kategorii ubezpieczeń na życie i zdrowie za rok 2020 i 2021. Dodatkowo udzielam wykładów w zakresie tematyki ubezpieczeniowej m.in. na łamach Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych. Zawód prawnika pomaga mi w rozwiązywaniu problemów klientów, którzy potrzebują pomocy przy zgłoszeniu wniosku o odszkodowanie. Dzięki temu klienci czują się bezpieczni, bo mają świadomość, że gdy potrzebują pomocy to mają osobę, która zdejmie im problem z barków i pomoże im we wszystkich formalnościach tak aby oni mogli się skupić wyłącznie na swoim życiu i zdrowiu.

Jestem Certyfikowanym Agentem
Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych.

Jestem Ambasadorem Polskiego Stowarzyszenia Rekomendowanych Doradców Ubezpieczeniowych. Z dumą przyjąłem tę zaszczytną rolę, mając na uwadze promowane przez organizację wartości, związane z etyką, wiedzą i profesjonalizmem. Mam nadzieję, że dzięki pracy mojej jak i kolegów przyczynimy się do zwiększenia świadomości Polaków w zakresie ubezpieczeń.

Dopasowana polisa na życie.
Moje podejście do pracy doradcy:

Uczciwość, Rzetelność, Pracowitość - to moje motto, które powtarzam za każdym razem, gdy klienci zadają mi pytanie "Dlaczego mam wybrać właśnie Pana jako swojego doradcę?" Uczciwość - zawsze mów prawdę. Rzetelność - zawsze dotrzymuj danego słowa. Pracowitość - moi klienci muszą wiedzieć, że w razie nagłej sytuacji służę radą nawet w wieczory, weekendy i Święta.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Mateusz Majerczak:

Ocena: 5 z 5
21 stycznia, 2023

Pełen profesjonalizm!!! Doradca konkretny i kompetentny, godny polecenia.

Witold z Przysuchy
Ocena: 5 z 5
3 stycznia, 2023

Człowiek rzeczowy, orientujący się w zagadnieniu i co ważne,potrafi te przymioty wykorzystać w pomocy uzyskania ubezpieczenia.

5 gwiazdek.

Irek Zawiercie
Ocena: 5 z 5
3 stycznia, 2023

Dzieki Panu Mateuszowi wybralam pakiet ,ktory najbardziej odpowiada moim potrzebom.Dziekuje Panie Mateuszu i zycze wspanialego Nowego Roku .Bede polecac Pana jako doradce ,bo bardzo profesjonalnie ,milo i skutecznie potrafi Pan doradzic.

Krystyna Boruta z Brzegu
Ocena: 5 z 5
3 stycznia, 2023

Polecam Mateusza za profesjonalizm, szybki kontakt. Wyszukiwanie i przedstawienie najlepszych ofert. Doradzenie i wyjaśnienie jeżeli ma się wątpliwości

Anna z Katowic
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Polecam Mateusza, osoba kompetentna na odpowiednim stanowisku. Dobrze doradzi, zawsze znajdzie fajną ofertę 💪

Paulina - Tychy
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Bardzo profesjonalne doradztwo i indywidualne podejście do klienta! Zawsze można na nim polegać i w każdej sytuacji służy swoją pomocą. W dodatku ekspresowo wszystko potraf załatwić 🙂

Ania P, Katowice
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Profesjonalne podejście do klienta. Indywidualnie podchodzi do potrzeb. Szybko i sprawnie można załatwić każde ubezpiecznie. Serdecznie polecam

Krystian Katowice
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Serdecznie polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie!

Klaudia z Gliwic
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Dopiero nasza rozmowa rozjaśniła mi zagmatwane przepisy i regulaminy ubezpieczeń. Zdecydowanie polecam! Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Mateusz z Katowic
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Bardzo profesjonalne podejście co za tym idzie ogromna wiedza i odpowiednie podejście do potrzeb klienta…polecam z czystym sumieniem jak ubezpieczenie to u Mateusza.

Sylwiaz Chmielnika

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.