Członek PSRDU

Marta Sionkowska Ubezpieczenia

Specjalizuje się w ubezpieczeniach na zdrowie i życie oraz rozwiązaniach pozwalających budować prywatny kapitał emerytalny czy posagowy.

marta sionkowska
projekt bez tytułu marta sionkowska

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Współpraca ze mną to zaufanie, bezpieczeństwo i najwyższa jakość.
  • 13 lat pracy z przedsiębiorcami, dało mi wiedzę oraz doświadczenie pozwalające tworzyć najskuteczniejsze strategie rozwiązań, które zabezpieczają ich w każdej trudnej sytuacji.
  • Daje moim klientom pewność, że ich rodziny będą miały najlepsze wsparcie i pomoc w trudnych chwilach.

Doradca Marta Sionkowska
Agent Ubezpieczeniowy

Od 2010 roku pomagam moim klientom skutecznie zabezpieczać siebie, swoje zdrowie, życie, finanse i rodziny. Dzięki częstej pracy z właścicielami firm, poza tym co wniosłam w ich działalność - mam możliwość czerpania wiedzy z ich doświadczeń. To w efekcie pozwala mi, nieustannie poszerzać horyzonty i podnosić jakość swojej pracy. To wszystko daje moim klientom pewność, że to co dla mich najcenniejsze, jest w dobrych rękach. Wiedzą, że współpraca ze mną, to wsparcie na każdym etapie ich życia.

a7304521 kopia marta sionkowska

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Marta Sionkowska:

Ocena: 5 z 5
18 lutego, 2023

W spotkaniach z Tobą urzeka mnie fakt, że naprawdę skupiasz się na dobru człowieka. Żyjesz tym. Biznes jest tylko wypadkową czynienia tego dobra. Myślisz o przyszłości i bezpieczeństwa nie tylko danej osoby ale i jej bliskich. To nie tak, że klient płaci sobie składki. To człowiek inwestuje w spokój dla siebie i rodziny. Zabezpiecza to co dla siebie i dla nich zbudował. Widzę jak bardzo zależy Ci na tych ludziach a nie klientach, stąd z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Tobą. God bless you Aniele

Piotr z Katowic
Ocena: 5 z 5
18 lutego, 2023

Martę znam od prawie 10 lat, i od tego czasu podziwiam jej entuzjazm i wytrwałość w tym, co i jak robi, w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Wyróżnia się spośród wielu osób z tego sektora tym, że naprawdę potrafi słuchać ludzi, co z kolei prowadzi do tego, że jej klienci otrzymują naprawdę dobrze skrojoną indywidualną ofertę.

Darek z Katowic
Ocena: 5 z 5
18 lutego, 2023

Pani Marta, nie sprzedaje, a doradza, pokazuje rozwiązania, które płyną na przyszłość i w przyszłości przynoszą pożądane rezultaty. Spotkania z Panią Martą dają wiele do zastanowienia. Pozostawione otwarte pytania, powodują, że człowiek na poziomie świadomości sam wybiera rozwiązania, jakie są dla niego najkorzystniejsze. Pokazuje narzędzia, które są korzystne i dobrane do potrzeb klienta.

Olaf z Katowic
Ocena: 5 z 5
18 lutego, 2023

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, spotkania odbywają się w przyjaznej atmosferze, można liczyć na rzetelne odpowiedzi na wszystkie pytania. Dziękuje i pozdrawiam

Aleksandra z Chorzowa
Ocena: 5 z 5
18 lutego, 2023

Pani Marta to profesjonalistka, podczas rozmowy słucha klienta, nie zostawia pytań bez rzetelnych odpowiedzi, a finalnie przedstawia produkt „szyty na miarę”. Polecam

Jacek z Piekar Śląskich
Ocena: 5 z 5
18 lutego, 2023

Marta urzeka niespotykanym już podejściem do sprzedaży. W zasadzie to nie sprzedaż ale pomoc i doradztwo na najwyższym poziomie. Wspaniałe jest to ze poszukuje rozwiązań dobrych zarówno dla mnie jak i moich bliskich. Z Martą budujesz relację oparta przede wszystkim na zaufaniu a czy to nie najważniejsze i w ubezpieczeniach, biznesie i życiu.

Tomasz z Gliwic

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.