Członek PSRDU

Małgorzata Majewska Ubezpieczenia

Specjalizuję się w ubezpieczeniach na życie grupowych i indywidualnych, pakietach opieki medycznej i zdrowotnej dla klientów indywidualnych, firmowych, instytucji oraz ubezpieczeniach szkolnych.

małgorzata majewska
małgorzata majewska (2)

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Ubezpieczenia to moja „pasja” Połączenie pasji i misji rodzi profesjonalizm „Profesjonalizm daje jakość”
  • Nie sprzedaję – doradzam
  • Dbam o każdy detal
  • Nieustannie stawiam na rozwój

Doradca Małgorzata Majewska
Agent Ubezpieczeniowy

Moim atutem jest obecność na rynku od 2003 roku i stałe dostosowywanie się do zmieniających się realiów branży ubezpieczeniowej. Otaczam swoich klientów opieką podczas doboru odpowiedniej oferty oraz zgłaszaniu szkód. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu.

małgorzata majewska (3)

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Małgorzata Majewska:

Rated 5 out of 5
4 kwietnia, 2023

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu…to z jaką pasją wykonuje swoją pracę przekłada się na jakość wystawionych polis. Pani Małgorzata nie boi się wyzwań, ubezpieczenia na życie indywidualne jak i grupowe oraz zdrowotne to jej konik. Najlepiej zadzwonić i samemu się o tym przekonać. Serdecznie polecam!!!

Katarzyna z Poddębic
Rated 5 out of 5
16 marca, 2023

Pani Małgorzata to ekspert w swoim fachu. Widać, że praca którą wykonuje to jej pasja. Klienta traktuje z należytym szacunkiem. Zawsze uśmiechnięta. Chyba jeszcze nigdy nie odprawiła klienta z “kwitkiem” . Współpraca z nią to czysta przyjemność. Kiedy ktoś Ci powie że się nie da – udaj się do Pani Małgosi – u niej wszystko da się załatwić. Polecam, oby więcej takich osób w tej dziedzinie!

Konrad, Poddębice.
Rated 5 out of 5
16 marca, 2023

Dla Pani Małgorzaty nie ma sytuacji bez wyjścia. Profesjonalne oraz rzetelne doradztwo w każdej kwestii ubezpieczeń. Współpraca od samego początku REWELACYJNA. Idealnie zgrany zespół wraz z szefową na czele tworzą wspaniałą atmosferę . Klient wychodzi dopieszczony oraz zaopiekowany. Nie znam lepszego agenta w powiecie Poddębickim. Z całego serca POLECAM !

DARIA, BORYSEW
Rated 5 out of 5
13 marca, 2023

Kupiłam ubezpieczenie turystyczne. Bogata oferta i pomocny zespół p. Małgorzaty. Polecam!

Agnieszka z Łodzi
Rated 5 out of 5
13 marca, 2023

Kompleksowa obsługa biznesu oraz indywidualna. Współpracujemy od kilku lat. Solidny partner i doradca ubezpieczeniowy. Polecam.

Paweł z Łodzi
Rated 5 out of 5
13 marca, 2023

Współpraca od samego początku wzorowa. Zawsze profesjonalne podejście do klienta. Na każdym kroku widać ogromny profesjonalizm, wiedzę, a także zaangażowanie w swoją pracę. Pani Małgorzata jest zawsze cierpliwa, wyrozumiała oraz z ogromną wiedzą na temat oferowanego ubezpieczenia. Wychodząc z biura zawsze ma się pełną wiedzę na temat zakupionego ubezpieczenia. Pani Małgorzata jest agentem, który nigdy nie zostawia klienta samego w potrzebie. W swojej ofercie posiada szeroki wachlarz ubezpieczeń nie tylko komunikacyjnych, ale także majątkowych, firmowych oraz ubezpieczeń na życie, a także wiele innych. Szczerze polecam!

Natalia, Poddębice
Rated 5 out of 5
13 marca, 2023

Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa . Doradztwo na wysokim poziomie Serdecznie polecam.

TOMASZ WOJ. ŁÓDZKIE / NIEMYSŁÓW
Rated 5 out of 5
13 marca, 2023

Profesjonalne doradztwo ubezpieczeń na życie zarówno indywidualnych jak i grupowych; miła i fachowa obsługa, kompetentna w pełnieniu swoich obowiązków, dba o dobro klienta. Polecam

Kinga z Poddębic
Rated 5 out of 5
12 marca, 2023

Szeroki wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych, turystycznych, na życie, grupowych. Zawsze kompleksowa obsługa. Polecam

Karolina z Wrocławia

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.