Ambasador PSRDU

Kamil Cieplicki Ubezpieczenia

Specjalizuje się w ubezpieczeniach z segmentu zarządów spółek, prawa spadkowego, podtrzymania dochodu, ubezpieczeń na życie, poważnych zachorowań, niezdolności do pracy i przedsiębiorstw.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Obsługuję holistycznie naszych klientów zarówno indywidualnie i firmowo, w zakresie ubezpieczeń życiowych, biznesu, majątku
  • Współpracujemy z siatką specjalistów z pogranicza prawa i finansów gotowych do pomocy i rozwiązywania problemów naszych klientów
  • Jesteśmy rodzinną firmą, dla której ważne są relacje z naszymi klientami i partnerami.
  • Liczny zespół pozwala nam szybko reagować na potrzeby naszych klientów

Doradca Kamil Cieplicki
Agent Ubezpieczeniowy

Mówię o sobie, że jestem Agentem z Wyboru. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu o specjalizacji „Bankowość i Ubezpieczenia” skupiając się na sukcesji majątkowej, czyli zaplanowanemu przekazaniu majątku oraz przedsiębiorstwa kolejnemu pokoleniu. Specjalizuję się w ubezpieczeniach z segmentu zarządów spółek, prawa spadkowego, podtrzymania dochodu, ubezpieczeń na życie, poważnych zachorowań, niezdolności do pracy i przedsiębiorstw. W 2017 roku zdałem egzamin na Brokera Ubezpieczeniowego, w 2019 roku - egzamin organizowany przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów uprawniający do zasiadania w Radach Nadzorczych spółek Skarbu Państwa. Moją misją jest „Pomagać Rodzinom utrzymać spokój zarówno w tych najlepszych, jak i najgorszych chwilach, a Przedsiębiorcom zachować ciągłość biznesu w każdej sytuacji”.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Kamil Cieplicki:

Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Od momentu pierwszego kontaktu z Kamilem Cieplickim przestałem zwracać uwagę na oferty innych specjalistów w zakresie ubezpieczeń, zarówno w zakresie prostych, codziennych produktów “pierwszej potrzeby”, jak i w przypadku specjalistycznych, trudnych, indywidualnych rozwiązań. A zwłaszcza w przypadku tych ostatnich. Kamil ma wyjątkową cechę, nie sprzedaje Ci tego, na czym najwięcej zarabia, ale to, czego najbardziej potrzebujesz. Profesjonalizm, umiejętność słuchania i znajdowania rozwiązań sprawia, że ja zawsze dostaję dokładnie to, czego potrzebuję.

Łukasz Trześniewski Prezes Zarządu Gepol Dystrybucja Sp. z o.o. (Koncesjonowany Operator Sieci Dystrybucyjnej) , Koordynator Zgorzeleckiego Klastra Energii
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Wiedza i kontakty Kamila niejednokrotnie były bardzo pomocne w działaniach Inkubatora Przedsiębiorczości. Profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta decydują o skuteczności działań Kamila i jego zespołu. Polecam!

Krzysztof Solarz dyrektor w Inkubator Przedsiębiorczości
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Pracownicy Firmy posiadają rzetelną wiedzę i mają indywidualne podejście do każdego klienta. Polecamy wszystkim współpracę z Cieplicki Finanse, Ubezpieczenia, Kredyty.

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Jeśli podobnie jak ja miałeś poczucie, że świat ubezpieczeń potrafi być zagmatwany, a osoby go reprezentujące nie zawsze mają na pierwszym miejscu Twoje dobro, to koniecznie powinieneś porozmawiać z Kamilem. On, jak i jego zespół, to osoby dokładne, rzetelne, zaangażowane i oferujące Ci tylko to czego realnie potrzebujesz.

Adrian Gorzycki Youtuber i współwłaściciel w kanale "Przygody Przedsiębiorców"

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.