Członek PSRDU

Iwona Słoma Ubezpieczenia

Specjalizuję się w doradztwie dotyczącym sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych i majątkowych.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Jestem docenianym agentem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem i wykorzystuje je przede wszystkim do tego, aby pomagać ludziom.
  • Skupiam się na potrzebach klienta i budowaniu wzajemnego zaufania.
  • Jestem wyróżniana i nagradzana w swojej branży jednak cały czas inwestuję w swój rozwój i poszerzam swoje horyzonty, aby na bieżąco móc sprostać potrzebom moich klientów.
  • Jednak to co jest najważniejsze, to to, że kocham swoją pracę oraz ludzi i robię wszystko, aby zapewnić moim klientom jak najlepszą obsługę i wsparcie.

Doradca Iwona Słoma
Agent Ubezpieczeniowy

Jestem osobą z pasją, która kocha swoją pracę i poświęca jej cały swój zapał. Zawsze staram się być optymistką i zarażać uśmiechem innych. Swoją osobą wzbudzam zaufanie u ludzi, nawet u tych nowo poznanych. Jestem otwarta i przede wszystkim lubię ludzi oraz rozmowę z nimi. Swoją charyzmą potrafię zjednoczyć sobie ludzi, zarówno w gronie prywatnym jak i zawodowym. Ludzie, którymi się otaczam zawsze mogą liczyć na moją pomoc oraz wsparcie. Z chęcią rozmawiam z nimi o ich potrzebach oraz problemach i staram się im pomóc.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Iwona Słoma:

Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Będąc w ciężkim stanie, gdy walczy się o życie, nie myśli się ewentualnych należnościach jakie można uzyskać z racji ubezpieczenia. Pani Iwona Słoma doglądając wszystkiego, delikatnie dopingowała mnie o zebranie koniecznej dokumentacji, a pozostałe sprawy na których ja się kompletnie nie znam, załatwiła sama. Jest to agentka czuła, zawsze radosna, gotowa odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie dotyczące ubezpieczeń. Pani Iwona jest osobą niezwykle kompetentną, która traktuje ubezpieczonego jako OSOBĘ, której należy pomóc. Potrafi doradzić i swoim rozbrajającym uśmiechem i ciepłem bijącym od niej nakłonić nawet niechętnych i nieufnych początkowo ewentualnych nowych klientów do ubezpieczenia. Budzi pełne zaufanie do siebie a tym samym do Towarzystwa Ubezpieczeniowego,które reprezentuje. Życzę każdemu, aby miał takiego wartościowego agenta.

Elżbieta Marszalenko, Stargard
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Przyznam, że nie miałam przekonania co do ubezpieczenia na życie i zdrowie. Nikt się ze mną przez te lata osobiście nie kontaktował a o zmianach agentów dowiadywałam się jedynie z przesyłanych informacji. Nic więc dziwnego, że nie miałam dobrej opinii o firmie, jednak uległa ona diametralnej zmianie w wyniku poznania mojej nowej agentki- Pani Iwony Słoma, którą firma przysłała po tym jak uległam wypadkowi. Było mi bardzo miło, gdy przyjechała do mnie z kwiatami i zajęła się mną jak człowiekiem a nie numerem polisy. Pomoc Pani Iwony była niezbędna przy wypłacie świadczenia, które pomogło mi wyjść na prostą i opłacić leczenie oraz rehabilitację. Wraz z mężem mamy nadzieję, że Pani Iwona już zawsze będzie naszą domową agentką, z którą dzięki jej umiejętnością będziemy się czuć bezpiecznie.

Hanna Michalska-Żurych, Zieleniewo

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.