Członek PSRDU

Ivan Kravchenko Ubezpieczenia

Nazywam się Ivan Kravchenko i jestem agentem ubezpieczeniowym. W branży pracuję od 2014 roku. Specjalizuję się w ubezpieczeniach grupowych, indywidualnych na życie, oraz PPK (tzw. Pracownicze Plany Kapitałowe). Obsługuję głównie klientów firmowych, zapewniając im wysoką jakość obsługi przy zawarciu polisy oraz w czasie jej trwania.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Właściciele i zarządy firm, mówią że podejmują ze mną współpracę dlatego, że jestem liderem i sprawdzonym specjalistą w swojej dziedzinie.

Doradca Ivan Kravchenko
Agent Ubezpieczeniowy

Człowiek orkiestra! Wykształcenie muzyczne, gram na waltorni, zorganizowałem ponad 400 audycji dla dzieci.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Ivan Kravchenko:

Ocena: 5 z 5
1 marca, 2023

Usługi Pana Ivana są świadczone na najwyższym poziomie, zawsze pomocny, chętny w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań, empatyczny i otwarty na propozycje klienta. W sprawach pilnych działa szybko ale przede wszystkim skutecznie. W naszej współpracy doceniam szczególnie jego profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą, dokładność i punktualność. Zdecydowanie polecam usługi Pana Ivana w zakresie ubezpieczeń i PPK.

Iwona Walczak RACHMISTRZ
Ocena: 5 z 5
26 lutego, 2023

Z Ivanem działamy od 3 lat. Ubezpieczenie grupowe w firmie mamy na najwyższym poziomie, o czym (niestety) mogli się przekonać pracownicy 😉 Wszystko zadziałało jak należy. Zdecydowanie polecam współpracę z Ivanem !

Mariusz - Optiofin - Gdańsk
Ocena: 5 z 5
27 grudnia, 2022

Polecam współpracę z panem Ivanem. Szybkie i pomyślne rozwiązanie sprawy. 100% profesjonalizmu.

Anna, Gdańsk
Ocena: 5 z 5
24 października, 2022

Ivan jest niewątpliwie profesjonalistą w branży ubezpieczeniowej. Inwestuje swój czas i z zaangażowaniem pomaga w wyborze najlepszych rozwiązań dla swoich klientów. Jego nastawienie na ciągły rozwój, pracowitość i ludzkie podejście sprawiają, że każdy kontakt z nim to czysta przyjemność. Szczerze polecam Ivana w temacie doboru ubezpieczenia i życzę jemu wszelkiej obfitości.

Dorota Parchem-Castillo ( Puck)
Ocena: 5 z 5
20 września, 2022

Pan Iwan to wspaniały, rzetelny, profesjonalny i bardzo serdeczny doradca. Duża wiedza i życzliwe podejście do klientów. Każdemu mogę go polecić z pełnym zaufaniem. To naprawdę profesjonalista w każdym calu.

Beata z Gdańska
Ocena: 5 z 5
15 września, 2022

Zawsze pomocny i fachowy ,niezwykle profesjonalny, ale przede wszystkim-przyjaciel.

Maria Trawczyńska-Gdynia
Ocena: 5 z 5
8 września, 2022

Profesjonalnie przygotowana oferta i dbałość o szczegóły, w tym dokładne informacje na temat dostępnych świadczeń i wykluczeń to wyznacznik dobrego doradcy ubezpieczeniowego. Pan Ivan Kravchenko spełnił wszystkie te przesłanki w ofercie ubezpieczenia grupowego. Polecam serdecznie. Joanna Maciejak, PLATIDA

Joanna Maciejak, PLATIDA
Ocena: 5 z 5
11 sierpnia, 2022

Najlepszy fachowiec w swojej branży .

Elżbieta Formella
Ocena: 5 z 5
11 sierpnia, 2022

Pan Ivan jest najlepszym agentem którego mieliśmy okazje poznać i zarazem

współpracować ,

pełen profesjonalizm .

Elżbieta Formella
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Ivan jest bardzo dobrze zorientowanym specjalistą w swojej branży. Spośród znanych mi osób zajmujących się ubezpieczeniami, to jedyny tak wybitny fachowiec i wyjątkowy lider. Charakteryzuje go szczegółowa wiedza ekspercka oraz dokładność i wysoki stopień zaopiekowania klienta w momencie zawierania umowy ubezpieczenia, a także w trakcie korzystania z produktu.

Tomasz Damian (Gdańsk)

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.