Ambasador PSRDU

Daniel Białek Ubezpieczenia

Szczególną uwagę skierowałem w stronę przedsiębiorców. Specjalizuję się w doradztwie dotyczącym sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych i posagowych oraz zabezpieczeniu finansowym wspólników i sprawach sukcesji. Działam w oparciu o produkty firmy Prudential za pośrednictwem marki PRU.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Zdobywane regularnie nagrody i wyróżnienia w branży to wynik etycznego podejścia do pracy i w efekcie dużego zaufania klientów.
  • Sporą część z nich stanowią przedsiębiorcy, których problemy i oczekiwania znam doskonale prowadząc własną działalność od 22 lat.
  • Poruszam się w zakresie tematów, które wiążą się z moimi osobistymi doświadczeniami, których rozwiązania przetestowałem w swoim życiu, a także na doświadczeniach moich klientów, którym miałem przyjemność doradzać.

Doradca Daniel Białek
Agent Ubezpieczeniowy

Dumny ojciec dwóch córek, rockowy perkusista, trener akrobatyki, były zawodnik i trener drużyny futbolu amerykańskiego, zapalony amator narciarstwa i piłki nożnej... jak widać zdrowie "usiłuję" stracić w najprzeróżniejszych okolicznościach, dlatego dobra znajomość ubezpieczeń pomaga mi bezpiecznie podejmować ryzyko :)

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Daniel Białek:

Ten doradca nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszą osobą, która ją napisze

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.