Ambasador PSRDU

Daniel Białek Ubezpieczenia

Szczególną uwagę skierowałem w stronę przedsiębiorców. Specjalizuję się w doradztwie dotyczącym sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, emerytalnych i posagowych oraz zabezpieczeniu finansowym wspólników i sprawach sukcesji. Działam w oparciu o produkty firmy Prudential za pośrednictwem marki PRU.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Zdobywane regularnie nagrody i wyróżnienia w branży to wynik etycznego podejścia do pracy i w efekcie dużego zaufania klientów.
  • Sporą część z nich stanowią przedsiębiorcy, których problemy i oczekiwania znam doskonale prowadząc własną działalność od 22 lat.
  • Poruszam się w zakresie tematów, które wiążą się z moimi osobistymi doświadczeniami, których rozwiązania przetestowałem w swoim życiu, a także na doświadczeniach moich klientów, którym miałem przyjemność doradzać.

Doradca Daniel Białek
Agent Ubezpieczeniowy

Dumny ojciec dwóch córek, rockowy perkusista, trener akrobatyki, były zawodnik i trener drużyny futbolu amerykańskiego, zapalony amator narciarstwa i piłki nożnej... jak widać zdrowie "usiłuję" stracić w najprzeróżniejszych okolicznościach, dlatego dobra znajomość ubezpieczeń pomaga mi bezpiecznie podejmować ryzyko :)

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Daniel Białek:

Ocena: 5 z 5
16 marca, 2023

Bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Pan Daniel wszystko rzetelnie wytłumaczył i doradził. Niewątpliwie będę korzystać z Jego usług w przyszłości.

Tamara Torun
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Profesjonalista w każdym calu. Cieszę się, że jestem ze swoim ubezpieczeniem pod jego “skrzydłami”. Do tego przesympatyczna osoba. Polecam !!!

Robert Piwko
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Klientem p. Daniela jestem od kilku lat i z czystym sumieniem serdecznie polecam profesjonalne podejście i wsparcie . Dobór polisy do moich potrzeb , najlepsza oferta na rynku. Bez wątpliwości polecam najbliższym , gdyż wiem ze kompetencja Pana Daniela spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Magda
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Daniel jest profesjonalistą w każdym aspekcie. Począwszy od wiedzy, sposobu przekazywania informacji, punktualności, dbania o wizerunek swój i firmy, po kulturę osobistą.

Magda
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Pan Daniel Białek to Fachowiec w swojej pracy, która jest jego pasją, od wielu lat dba o mnie i moja rodzinę, zawsze odbiera telefon a rozmowa z nim to poezja 🙂 tak sympatycznego doradcę ubezpieczeniowego polecam każdemu. Bije od niego dobra energia i zaraża nią innych! Można spokojnie zaufać 🙂

Anna Rabinek
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Daniel to najlepszy specjalista jakiego dotychczas spotkałem. Wiedza, kultura osobista i doradztwo na mistrzowskim poziomie🙂 Oczywiście polecam ✌🏻

Mateusz
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Z ręką na sercu chciałbym polecić wszystkim Pana Daniela. Osoba profesjonalna, rzetelna, z wysoką kulturą osobistą. Czuje, że zadbała o mój interes i moje bezpieczeństwo.

Waldemar
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Z powodu przebytej choroby miałem problem z otrzymaniem ubezpieczenia, a jeżeli już jakaś firma chciała to zrobić to za astronomiczne kwoty. Dopiero Pan Daniel podszedł do tematu profesjonalnie, skrupulatnie analizując mój przypadek i historię przebytej choroby. Takie podejście zaowocowało ubezpieczeniem za rozsądne pieniądze, dzięki któremu mam jedno zmartwienie mniej. Podczas całego procesu jak i już po podpisaniu umowy Pan Daniel był zawsze pomocny i życzliwy. Szczerze polecam!

Arkadiusz
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Pan Daniel jest Opiekunem ubezpieczeniowym naszej rodziny od kilku lat. Fachowa, profesjona i przesympatyczna obsługa z jego strony. Pan Daniel nie sprzedaje tylko ubezpieczeń, lecz dostosowuje je kompetentnie do naszych potrzeb. Nie czuję nigdy presji, ani nacisku na jakikolwiek polecany produkt ubezp. Zawsze odbiera tel. Odpowiada chętnie, nawet na dziwne i tendencyjne pytania:) Poleciłam już nie jednej osobie! Polecam wszystkim zainteresowanym tym rynkiem! Super gość!

Monika Kamionka
Ocena: 5 z 5
25 lipca, 2022

Pełen profesjonalizm, potrafi wytłumaczyć ludzkim językiem wszystkie niejasności, które dla laika brzmią jak kosmos.

Zawsze podaje kilka opcji, doskonale dopasowuje się do klienta.

Uśmiech, wiedza i profesjonalizm, to to co charakteryzuje Daniela !!!

Kamilla

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.