Członek PSRDU

Anna Remża Ubezpieczenia

Specjalizuję się w doborze rozwiązań ochronnych na wypadek śmierci, chorób i innych zdarzeń losowych oraz programach oszczędnościowych dla dzieci i dorosłych. Zabezpieczam sukcesje rodzinne i firmowe.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Dobieram rozwiązania adekwatne do potrzeb i możliwości klienta w aktualnej sytuacji rodzinnej czy biznesowej;
  • Traktuję klienta tak, jak sama chciałabym być potraktowana;
  • Daję czas i przestrzeń na podjęcie właściwej decyzji, dzięki czemu moi klienci kupują polisy świadomie; a nie pod wpływem impulsu, co zapewnia mi wysoką jakość portfela;
  • Zapewniam bardzo dobrą jakość obsługi posprzedażowej, ze mną klienci zostają na lata.

Doradca Anna Remża
Agent Ubezpieczeniowy

Jestem absolwentką SGH, Wydział Handlu Zagranicznego, studiów podyplomowych z dziedziny bankowości i finansów oraz MBI. 26 lat przepracowałam w sektorze finansowym skutecznie zarządzając oddziałami, regionem i jednostkami podległymi banków. Zdobyte doświadczenie od 2016 pomaga mi w doborze najlepszych zabezpieczeń dla moich klientów i zaplanowaniu przyszłości finansowej dzieci i dorosłych. Jestem też Liderem Sprzedaży, Menadżerem Zespołu Dyrektorem Agencji. Rekrutuję, wdrażam i pomagam się rozwijać członkom mojego zespołu. Prywatnie pasjonatka podróży małych i dużych.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Anna Remża:

Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Ania Remża jest niesamowitą osobą. W swojej pracy kieruje się zawsze dobrem klientów. Rzetelna, uczciwa z ogromnym doświadczeniem i wyczuciem . Dzieki niej ja i moja rodzina czujemy się bezpiecznie. Cieszę się spotykając takich profesjonalistów z serduchem na swojej drodze.

Paulina
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Ania, poznałem kilka lat temu, była pierwszym Agntem od Ubezpieczeń na życie,któremu zaufałem i który bardzo klarownie i przejrzyście wyjaśnił wszystko, tak życzliwie po ludzku, a nie wyuczonymi regułkami i szablonami. Teraz czujemy spokój i komfort. Żadne nasze pytanie w przypadku wątpliwości nie pozostało bez odpowiedzi. Jak dla mnie jest najlepszym agentem ubezpieczeniowym, z jakim miałem kiedykolwiek styczność.

Marcin K. Żukowski
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Profesjonalna, przemiła obsługa. Doradzi bardzo dobrze, bardzo dobra komunikacja z klientem 🙂

Sylwia Swislowska
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Ania to profesjonalistka w 100%. Jest miła, ciepła, wiarygodna. Potrafi szczegółowo, kompletnie przedstawić swoją ofertę. Jej fachowość potwierdza dodatkowo fakt wieloletniego doświadczenia w bankowości. Polecam.

Kasia M
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Otwartość, fachowa wiedza, rzetelność i pełen profesjonalizm!

Aleksandra
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Z czystym sumieniem mogę polecić Anię jako wzorowego agenta. Wzorowo przeprowadza klienta przez wszystkie etapy, służy radą w każdej chwili. W natłoku obowiązków właśnie takiego oparcia i odciążenia w kwestii ubezpieczeń potrzebowałem!

Rafał Niedźwiedzki
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Ania Remża – dla mnie nienaganny przykład Agenta, który stawia na pierwszym miejscu człowieka. Słucha, pyta, poznaje potrzeby a potem mówi “jak może pomóc”. Jest uczciwa, bardzo rzetelna. Poprostu świetna w tym co robi. Cała Ania.

Izabela Milata
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Z Anią poznaliśmy się już jakiś czas temu, co mnie urzekło? Profesjonalizm, zaangażowanie i nienachalny kontakt. Świetnie nakreśliła cały plan ubezpieczenia i zabezpieczenia z różnymi wariantami. Bez wciskania, bez parcia … czysta konstruktywna wizja możliowści. Polecam z czystym sumieniem

Bartek S.
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Osoba bardzo komunikatywna, rzetelna, świetnie budująca swój zespół, który to z kolei świetnie świadczy usługi. Zna odpowiedzi na każde pytanie ze swojej branży.

Adam Szymański
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Ania jest osobą, która już po kres będzie kojarzyć mi się z osobą, która jest w stanie zabezpieczyć mnie oraz moją rodzinę. Produkty oferowane przez Anię są bardzo klarownie i przejrzyście wyjaśnione prze nią, czuje spokój i komfort. Również pomoc Ani jest nieoceniona w przypadku pojawiających się jakichkolwiek pytań. Ania z definicji jest najlepszym agentem ubezpieczeniowym, z jakim miałem kiedykolwiek styczność.

Wojciech Biendzio

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.