Członek PSRDU

Agata Meler Ubezpieczenia

Specjalizuję się w doradztwie dotyczącym sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, w szczególności ubezpieczeń grupowych, PPK, indywidualnych: emerytalnych i posagowych.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług:

  • Pomagam swoim Klientom dopasować programy do ich realnych potrzeb.
  • Często doradzam całym rodzinom, ich znajomym, a także zaprzyjaźnionym firmom.
  • Moi Klienci mogą liczyć na duże zniżki na ubezpieczenia majątkowe (także OC/AC samochodów), turystyczne czy ubezpieczenia grupowe.
  • Zabezpieczam firmy na wypadek wypłat z art. 93 KP (odprawa pośmiertna).

Doradca Agata Meler
Agent Ubezpieczeniowy

Na co dzień obsługuję firmy w zakresie ubezpieczeń grupowych, OC firm, ubezpieczeń zdrowotnych, majątkowych, a także ubezpieczeń życiowych. Wykonuję analizy posiadanych przez Klientów produktów finansowych i ubezpieczeniowych, pod kątem konstrukcji produktu, a także doradzam w zakresie finansowo-prawnego aspektu dziedziczenia. Wdrażam w firmach program PPK (Pracownicze Plany Kapitałowe). Mam kontakt z moimi Klientami nie tylko na początku, ale przez cały czas trwania umowy. Szczególnie służę im pomocą, przy wypłacie roszczeń. Niejednokrotnie zostałam za to nagrodzona dalszymi poleceniami.

Rekomendacje moich klientów.
Doradca Ubezpieczeniowy Agata Meler:

Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Gorąco polecam Panią Agatę. Jest osobą bardzo kompetentną, profesjonalną. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby klienta, udziela świetnych rad i wyczerpujących odpowiedzi na każde pytanie. Kontakt jest natychmiastowy, a obsługa przebiega w miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Agatą. Jest godna zaufania i polecenia.

Mariusz Kaletą (Gdynia)
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Pani Agata jest najlepszą agentką, z jaką było mi dane się spotkać. Pełen profesjonalizm. Profesjonalne doradztwo i pełna pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Na odszkodowanie czekałam 1 dzień. Pani Agata jak również firma, w której pracuje, są godne polecenia.

Kamila Jasińska (Białogard)
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Pani Agata jest pełną profesjonalizmu osobą. Bardzo dobrze mi się z Panią współpracuje. Jest pomocna, pełna wiedzy i zawsze do dyspozycji w razie pytań. Przy tym jest bardzo sympatyczna i miła. Polecam z czystym sumieniem.

Barbara Grossa (Grudziądz)
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Pełen profesjonalizm. Pani Agata potrafi wytłumaczyć na ludzki język wszelkie zawiłości związane z ubezpieczeniami, które dla laika są niezrozumiałe. Kilka lat współpracy. Nigdy się nie zawiodłem. Polecałem również znajomym, z pozytywnym skutkiem.

Wojtek Sobociński (Kwidzyn)
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Zasłużone 5 gwiazdek. Skrupulatna, charyzmatyczna, rezolutna i elokwentna. Można by tak długo wymieniać. Najważniejsze jednak jest to, że do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem i nie spoczywa na laurach. Na pomoc można liczyć praktycznie 24/7, co potwierdzają często pracownicy objęci grupowym ubezpieczeniem. Żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi, a wszystkie formalności załatwione są w ekspresowym tempie.

Seweryn Kościelski, Gościniec dla Przyjaciół (Wyczechowo)
Ocena: 5 z 5
26 lipca, 2022

Bardzo miła i merytoryczna obsługa. Rzeczowa rozmowa w bardzo przystępnej i komunikatywnej formie…bardzo dziękuje i na pewno będę polecał

Waldemar z Gdańska

Oceń Doradcę Ubezpieczeniowego.