Piotr Danielewicz

DLACZEGO? – to pytanie, od którego zaczynam przygotowywać każde rozwiązanie ubezpieczeniowe, zapewniające ochronę klienta i jego rodziny w sytuacji, gdy nadejdzie najgorszy dzień w jego życiu lub szczęśliwie i w zdrowiu dożyje emerytury.

Do branży ubezpieczeniowej trafiłem zupełnie przez przypadek, ale szybko ta praca okazała się moją pasją. Prawdę mówiąc od lat nie pracuję – poznaję ludzi i piję z nimi kawę. Moją misją jest dostarczanie użytecznej informacji i rozbudzanie świadomości ludzi. Dzielenie się wiedzą z zakresu ubezpieczeń i finansów daje mi poczucie, że robię coś ważnego, przydatnego ludziom. Doświadczyłem już wielu sytuacji, w których moje rozwiązania zadziałały…Dlatego zaufanie i dane słowo to dla mnie najważniejsze wartości, którymi kieruję się w życiu i które staram się zaszczepić swoim dzieciom.

Najbardziej dumny jestem z tego, że moi klienci czują się bezpiecznie i ze spokojem patrzą w przyszłość, a odzwierciedleniem tego jest prawie 100% wskaźnik kontynuacji ubezpieczenia przez kolejne lata.