Edyta Dziankowska

Edyta Dziankowska z ubezpieczeniami związana od 2015 roku. Absolwentka studiów podyplomowych MBA na Akadami WSB.

Edyta jest spełniona zarówno jako przedsiębiorca, jak i kobieta. Wie w jaki sposób pomóc ludziom zaplanować i osiągnąć cele i marzenia poprzez dostarczenie odpowiednich rozwiązań finansowych zarówno w obszarze biznesu jak i życia rodzinnego.

Prywatnie żona i szczęśliwa matka trójki dzieci. Biznesowo autorka wielu artykułów, prelegentka. Od 2021 roku mentorka programu MDRT w Aviva. Wielokrotnie nagradzana za wybitne osiągnięcia w sprzedaży i obsłudze klienta. Nie lubi spać. Jest perfekcjonistą. Oczekuje bycia najlepszym przy najwyższych standardach. Kieruje się skutecznością i rozwojem. Jest bezpośrednia, stale podnosi poprzeczkę sobie i innym.

„W mojej pracy codziennie poznaję wspaniałych ludzi, codziennie uczę się czegoś nowego. Ubezpieczenia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Agent Ubezpieczeniowy to jeden z najbardziej wymagających zawodów, który umiejętnie łączy wiedzę ubezpieczeniową, prawniczą czy podatkową. Moja misja to dotarcie do ludzi szybciej niż dotrze do nich choroba, wypadek czy śmierć.”

Cookie Consent with Real Cookie Banner