Edyta Dziankowska

Edyta Dziankowska z ubezpieczeniami związana od 2015 roku. Absolwentka studiów podyplomowych MBA na Akadami WSB.

Edyta jest spełniona zarówno jako przedsiębiorca, jak i kobieta. Wie w jaki sposób pomóc ludziom zaplanować i osiągnąć cele i marzenia poprzez dostarczenie odpowiednich rozwiązań finansowych zarówno w obszarze biznesu jak i życia rodzinnego.

Prywatnie żona i szczęśliwa matka trójki dzieci. Biznesowo autorka wielu artykułów, prelegentka. Od 2021 roku mentorka programu MDRT w Aviva. Wielokrotnie nagradzana za wybitne osiągnięcia w sprzedaży i obsłudze klienta. Nie lubi spać. Jest perfekcjonistą. Oczekuje bycia najlepszym przy najwyższych standardach. Kieruje się skutecznością i rozwojem. Jest bezpośrednia, stale podnosi poprzeczkę sobie i innym.

„W mojej pracy codziennie poznaję wspaniałych ludzi, codziennie uczę się czegoś nowego. Ubezpieczenia to dla mnie nie tylko praca, ale również pasja. Agent Ubezpieczeniowy to jeden z najbardziej wymagających zawodów, który umiejętnie łączy wiedzę ubezpieczeniową, prawniczą czy podatkową. Moja misja to dotarcie do ludzi szybciej niż dotrze do nich choroba, wypadek czy śmierć.”